zľavy termálne bazény

Chalupa pod Roháčmi má vynikajúcu polohu blízko Roháčov v obci Habovka na Orave. Nachádza sa blízko lesa a potoka v tichom prostredí.

Hosťom ponúkame ubytovanie v šiestich dvoj až trojlôžkových izbách a v jednom štvorlôžkovom apartmáne. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Apartmán ma navyše vlastnú kompletne zariadenú kuchyňu. Pre hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televízorom, satelitom a spoločenskými hrami. V celom objekte je WiFi internet. Voľné chvíle si môžete vyplniť hraním biliardu a stolného tenisu, prípadne pri príprave vlastných chutných jedál v spoločnej kuchyni.

Veľký priestranný dvor, altánok, gril a ohnisko Vám umožní tráviť voľné chvíle pri opekačke, grilovačke alebo kávičke na zdravom oravskom vzduchu. Deti sa potešia hojdačke, pieskovisku a šmýkačke.
Atmosféru dotvára upravené záhradné jazierko.

Dovolenku na Orave si môžete užiť v každom ročnom období. V lete je obľúbená turistika, túry do Roháčov, hubárčenie a zber lesných plodov v okolitom lese. V zime Vás ohreje termálna voda v Oraviciach a aktívny oddych zažijete v lyžiarskych strediskách v Habovke, Zuberci a Oraviciach.