Veľmi pekné ubytovanie za výhodné ceny!

Privát pod kostolom je situovaný v chránenom prírodnom prostredí na rozhraní Slovenského raja a Nízkych Tatier, v pokojnej časti malebnej rázovitej obce Vernár. Vďaka výbornej polohe obce poskytuje blízke okolie ubytovania široké možnosti aktívneho oddychu, rekreácie a turistických a cyklistických chodníkov. Počas Vašej dovolenky určite nevynechajte ani návštevu blízkej Dobšinskej ľadovej jaskyne či neďalekého salašu. Využiť môžete aj služby kvalitného lyžiarskeho strediska Vernár - Studničky nachádzajúceho sa priamo v obci.

Našim hosťom ponúkame príjemne privátne ubytovanie s kapacitou pre 8 osôb, ktoré je súčasťou rodinného domu. K dispozícii pre Vás máme 3 moderne zariadené spálne s televízorom, jednu dvojlôžkovú izbu a dve trojlôžkové izby s balkónom. Na prípravu vlastných chutných jedál Vám tu bude slúžiť kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou.

V pekne upravenej záhrade ubytovania máme pre Vás pripravenú trampolínu a vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v uzavretom dvore objektu. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.