Nová chalupa s veľmi atraktívnou polohou

Chalupa pod Haťou je situovaná v krásnom prostredí Malej Fatry, v pokojnej časti malebnej dedinky Terchová. Výborná poloha ubytovania vo vzdialenosti len 500 metrov od vstupu do Vrátnej doliny predstavuje vynikajúci východiskový bod pre podnikanie turistických a cyklistických túr krásnou prírodou Malej Fatry. Navštívte Jánošikové diery, prekrásny Šútovský vodopád či Malý a Veľký Rozsutec. Svoju dovolenku si môžete spríjemniť oddychom v relaxačnom centre Terchovec alebo zúčastnením sa na podujatí ako Jánošikové dni alebo Terchovský budzogáň. V zimnom období potešíme aj milovníkov lyžovania, ktorí môžu využívať služby lyžiarskeho strediska Paseky, vzdialeného len 2 km od chalupy. Navyše ako bonus poskytujeme pre všetkých ubytovaných hostí ZĽAVY v našom bufetovom zariadení Koliba Podžiar.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v novovybudovanej štýlovej chalupe s celkovou kapacitou pre 11 až 12 osôb. V chalupe sú hosťom k dispozícii štyri príjemne zariadené spálne: dve dvojlôžkové izby, jedna trojlôžková a jedna štvorlôžková izba. Aby sme zabezpečili pre našich hostí maximálne pohodlie, každá z týchto izieb disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Príjemne relaxovať v kruhu svojich priateľov a rodiny môžete vo veľkej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a možnosťou jednej prístelky. Na prípravu chutných domácich jedál nechýba v chalupe ani kompletne zariadená kuchyňa, vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi a príslušenstvom. Na prízemí objektu je možnosť využívania toaliet, určených zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov. V celej chalupe môžete využívať WiFi internet.

Súčasťou chalupy je príjemná terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom prenosnom grile. Parkovanie je zabezpečené bezplatne priamo pri chalupe. Tešíme sa na Vašu návštevu.