Pekná chalupa s dvorom na rôzne aktivity

Chalupa Ninka sa nachádza na Liptove v tichej obci Ľubeľa, vzdialenej len 10 km od Liptovského Mikuláša. Dobrá poloha vytvára predpoklady pre rôzne aktivity počas letnej aj zimnej sezóny.

Chalupa Ninka je kompletne zrekonštruovaná a poskytuje ubytovanie pre maximálne 8 osôb. Ubytovanie poskytuje v dvoch izbách:
1. izba - štvorlôžková - 4 borovicové postele,
2. izba - štvorlôžková - manželská posteľ, váľanda a prístelka.
Súčasťou chalupy je spoločenská miestnosť s krbovou pieckou a rádiom, ktorá je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou vybavenou sporákom, rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou domčeka je vlastná kúpeľňa, toaleta a WiFi pripojenie na internet.

Svoje autá si bezpečne odparkujete vo dvore ubytovania. Vo voľnom čase si môžete opekať, grilovať alebo variť guľáš v altánku s posedením. Deti sa potešia hračkám, záhradnej hojdačke a trampolíne.

Chalupa je situovaná v blízkosti svetoznámeho termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová s celoročnou prevádzkou. Len 5 km od nás je Liptovská Mara s pestrou ponukou vodných športov. Na výlet sa oplatí vybrať do Vlkolínca, skanzenu v Pribyline i na archeologické nálezisko Havránok. Liptov a Nízke Tatry Vám ponúknu nespočetné množstvo turistických chodníčkov a cyklotrás. Ak prídete lyžovať, svoje služby Vám poskytnú lyžiarske strediská Jasná Nízke Tatry, Malinô Brdo, Závažná Poruba a menšie strediská v okolí obce. Pozývame aj Vás spoznávať krásy Liptova a tešíme sa na stretnutie s Vami.