Romantická chalupa pre rodinky,pri lese

Pozývame Vás do našej Chalupy MONIKA, ktorá leží v Zázrivej, na samom vrchole časti Ráztoky. Vďaka ideálnej polohe si tak užijete pokojnú, romantickú dovolenku.

Naša zrekonštruovaná chalupa je kapacitne pripravená pre 9 osôb. Dokonalú dovolenku u nás si tak užije rodinka s deťmi aj skupinka priateľov a známych.

Pekné pohodové chvíle si môžete dopriať v obývacej miestnosti, ktorej súčasťou je krbová piecka, televízor s káblovým príjmom, spoločenské hry a pohovka. Táto miestnosť v noci slúži aj ako spálňa, kde využijete dve pevné lôžka, dve výsuvné lôžka a rozkladaciu pohovku pre dve osoby. Výborné jedlá si môžete uvariť v plne zariadenej kuchyni, kde je plynový sporák, elektrická rúra, posedenie, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kávovar a chladnička s mrazničkou. Hosťom je taktiež k dispozícii 3-lôžková spálňa s poschodovou posteľou, jedným lôžkom a kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

V exteriéri ubytovania si oddýchnete na sedení na terase. Používať môžete aj gril, kotlík, ohnisko a dve hojdačky – jednu pre dospelých a druhú pre deti. V prípade nepriaznivého počasia si posedíte aj v našej vínnej pivnici s posedením. V stodole sa dajú odložiť bicykle a lyže. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás!

Aktivity v Zázrivej – nielen prechádzky prírodou Malej Fatry, ako aj mnohé outdorové aktivity, jazdi na koni či cyklistika dobre padne počas pobytu u nás. Dobre poteší aj ochutnávka miestnych syrových špecialít, prechádzka náučným chodníkom Zázrivá alebo návšteva Ekocentra a záchrannej stanice zranených živočíchov. V lete sa zrelaxujete v blízkom Relaxačnom centre Terchovec aj AquaRelaxe Dolný Kubín. Počas zimy sú prístupné strediská Ski centrum Kozinec a Vrátna Free Time Zone.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty