Chalupa v údolí pri potoku medzi lesmi!

Rekreačná chalupa MOLNY je situovaná v pokojnom a tichom prostredí v slepej ulici obce Sklené Teplice. Výborná poloha chalupy v údolí medzi lesmi s 50 metrovou hranicou potoka s pozemkom je iba 5 minút chôdze k vyhľadávanému kúpeľnému areálu liečebných termálnych kúpeľov, čím zabezpečuje skvelé podmienky rovnako pre milovníkov relaxácie, masáží a oddychu v termálnych bazénoch ako aj pre návštevníkov, vyhľadávajúcich turistické možnosti a oddych v kruhu svojej rodiny a priateľov.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v zrekonštruovanej chalupe s celkovou kapacitou pre 6 osôb. V chalupe sú Vám k dispozícii dve dvojlôžkové spálne s možnosťou prístelky, spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom, rádiom, CD prehrávačom a spoločenskými hrami. Na prípravu chutnej domácej stravy slúži v objekte kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Chalupa je so solárnym ohrevom vody a sprchovaním aj na podeste.

Spríjemniť Váš pobyt si môžete posedením na vonkajšej terase, grilovaním alebo realizovaním sa v záhradke pri chalupe. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chalupe v uzavretom dvore.