Apartmánová chalupa blízko kúpaliska

V tichom lesnom prostredí obce Radava, len 1500 m od Termálneho kúpaliska Podhájska sa nachádza naša útulná, priam pre rodinku s deťmi alebo menšiu skupinku priateľov postavená Chalupa Mokráš.

Chalupa Morkáš leží na okraji obce. Popri vedie lesná cestička, ktorou sa bezpečne dostanete do 9 bazénov s množstvom vodných atrakcií aj wellness centra (nielen komplexu sáun) kúpaliska v Podhájskej. Okrem kúpania sa môžete aktívne prejsť okolím, povoziť sa na bicykli, korčuľovať sa alebo si zájsť na zmrzlinu. Spolu s deťmi si naplánujte výlet do Kaštieľa Bardoňovo alebo jazdu na koni na ranči Trilobit. Chladnejšie večery sa dajú tráviť pri výbornom jedle v miestnych reštauráciách alebo pozeraním filmu v kine.

V letnom období sa môžete ubytovať v našej Chalupe Mokráš, ktorej kapacita je pripravená pre pobyt maximálne 10 osôb. Chalupa je rozdelená na dva apartmány:

• 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a dvomi pevnými lôžkami. V apartmáne sa v tejto spálni nachádza aj televízor, rádio a posedenie. Druhou miestnosťou apartmánu je kuchyňa, kde je k dispozícii elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie. Apartmán tvorí aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

• 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a dvomi pevnými lôžkami v spálni. Ďalšie dve osoby môžu pre prespanie využiť gaučové sedenie v obývacej miestnosti. Obývaciu miestnosť tvorí televízor, sedenie, rádio a spoločenské hry. Svoje chutné pokrmy si pripravíte v kuchyni, kde je plynový varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Samozrejmou súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na upravenej záhradke sa nachádza altánok s posedením, terasa s posedením, gril, kotlík a ohnisko. Deti sa zabavia s hračkami, v pieskovisku aj na hojdačke. U nás máme tiež stolný futbal, šípky a vybavenie na hru bedmintonu, volejbalu a futbalu. Parkovanie áut je priamo vo dvore. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí