Tradičná chalupa pre pokoj a kľud

Chalupa Milka sa nachádza v príjemnom, pokojnom prostredí v obci Semerovo len pár kilometrov od termálneho kúpaliska Podhájska, ktoré je známe bohatou ponukou celoročných bazénov ako aj novovybudovaným Wellness centrom Aquamarin. V zimnom období si zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska v obci Čechy.

Celoročne Vám ponúkame chalupu na prenájom s kapacitou pre 9 až 11 osôb. Dom je zrekonštruovaný a je vhodný pre krátkodobé, ako aj dlhodobé ubytovanie rodín s deťmi a rekreačných turistov. Chalupa je riešená tak, že to môže byť jedna väčšia skupina návštevníkov, ale aj jednotlivých párov a rodín s deťmi, alebo dvoch rodín.

Počas pobytu budete mať k dispozícii celý objekt, bez majiteľov, ktorý pozostáva z úplne kompletne zariadenej kuchyne, napravo je 4-lôžková spálňa + rozkladací gauč, naľavo od kuchyne je 3-lôžková spálňa a ďalšia 2-lôžková samostatná izba, kúpelňa a WC.

K chalupe patrí upravený areál, altánok, záhradný gril, ohnisko, náradie na opekanie, grilovanie a varenia gulášu v kotlíku. Parkovanie je zabezpečené vo dvore. Pre najmenších je pripravené pieskovisko, hojdačka a hračky. Zatrávnená záhrada je k dispozícii pre všetkých.