Chalupa vhodná pre rodiny s deťmi!

Chalupa Mika sa nachádza v príjemnom tichom prostredí na okraji malebnej podhorskej obce Telgárt.

Krásna okolitá príroda poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky. Venovať sa tak môžete naplno príjemným prechádzkam a horským túram po značených turistických chodníkoch Národného parku Muránska planina, Slovenský raj a Nízke Tatry. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj cyklistikou, hubárčením alebo zberom lesných plodov a liečivých bylín. Navštíviť sa určite oplatí aj blízku očarujúcu Dobšinskú ľadovú jaskyňu, kúpeľný areál Predná hora alebo Muránsky hrad. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre prežitie príjemnej rodinnej lyžovačky. Len približne 1 km od chalupy môžete využívať služby lyžiarskeho strediska Ski centrum Telgárt s celkovou dĺžkou zjazdoviek až 6,5 km.

Našim hosťom ponúkame počas celého roka prenájom samostatnej rekreačnej Chalupy Mika. V chalupe sú Vám k dispozícii dve 4-lôžkové spálne (v jednej z nich je umiestnená kachľová pec) ako aj spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, televízorom so satelitom, rádiom s CD prehrávačom a spoločenskými hrami, ktorej súčasťou je zároveň jedna samostatná válenda, lavicové posedenie a gauč (s možnosťou využitia jednej prístelky). Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, vybavená sporákom na tuhé palivo, elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou chalupy je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžete pri posedení na vonkajšej rozšírenej verande objektu, prípadne v záhradnej časti pri ohnisku s možnosťou opekania a varenia kotlíkového gulášu.

Keďže celý pozemok chalupy je oplotený, ubytovanie v nej je vhodné pre rodinky s deťmi, prípadne pobyty so psíkom. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chalupe. Veríme, že si u nás príjemne oddýchnete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.