Útulná chata v príjemnom prostredí!

Naša útulná Chalupa Matej je situovaná v obci Liptovská Osada, ktorá sa nachádza v okrese Ružomberok, na hlavnej ceste v smere do Banskej Bystrice.

Okolie Liptovskej Osady rozprestierajúce sa na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier láka turistov počas celého roka. Priamo v obci môžete zrelaxovať v Aquaparku Gothal Liptovská Osada. V blízkosti ubytovania je viacero možností pre dobré občerstvenie v rôznych reštauráciách. Pri návšteve tejto prekrásnej časti Slovenska určite zájdite do známeho Sankzenu Vlkolínec, kde si priblížite históriu a život Slovákov v minulosti. Odporúčame Vám taktiež túru k Likavskému hradu ako aj výlet do Obrova v Čutkovskej doline pri Ružomberku. Ak ste si obľúbili zimné športy určite Vás zaujme možnosť lyžovačky v neďalekej dedinke Liptovská Lúžna ako aj v známom Park Snow Donovaly či Ski Parku Malinô Brdo.

V Chalupe Matej Vás srdečne privítame počas celého roka. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou 12 lôžok vrátane prísteliek.

Spoločné chvíle v kruhu priateľov a najbližších strávite v spoločenskej miestnosti s krbom, ktorá je vybavená televízorom, rádiom, stolovými hrami a pohodlným gaučovým sedením, ktoré využijete aj ako prístelku pre dve osoby. Gazdinky a zdatní kuchári sa potešia kompletne vybavenej kuchynke, ktorá je navyše dovybavená práčkou a stolom so stoličkami. Prízemie chaty dotvára 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Do podkrovia chaty vedie bezpečný drevený rebrík. Tu sme pre Vás pripravili jednu 3-lôžkovú a jednu 4-lôžkovú spálňu, obe so samostatnými lôžkami. Podkrovie disponuje aj kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celej chalupe je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas pekných dní si spoločne posedíte v exteriéri, ugrilujete špeciality na grile, uvaríte typický kotlíkový guláš alebo opečiete slaninku na ohni. Vaše autá pohodlne zaparkujete priamo vo dvore ubytovania. Príďte k nám do Chalupy Matej a prežite Vašu dovolenku s rodinkou a priateľmi v príjemnom prostredí. Tešíme sa na Vás!