Chalupa s kúpacou kaďou a saunou!

SILVESTER 2017/2018 je už obsadený!

Chalupa Martin predstavuje štýlovú drevenú chalupu situovanú v krásnom prostredí na rozhraní Javorníkov a Beskýd, v miestnej časti Podťaté malebnej obce Velké Karlovice (v blízkosti slovensko-českých hraníc). Vďaka svojmu nadštandardnému vybaveniu a vlastnému menšiemu vonkajšiemu wellnessu predstavuje chalupa celoročne ideálnu voľbu pre rodinnú rekreáciu.

Krásna okolitá príroda ponúka hosťom bohaté možnosti značených turistických a cyklistických tras. Na svoje si tu prídu aj milovníci hubárčenia či aktívneho oddychu a športového vyžitia. V blízkosti chalupy môžete využívať služby lanového centra, golfového ihriska či zahrať si bowling, tenis, futbal, volejbal alebo zrelaxovať sa v neďalekom kúpalisku. V zimnom období si tu môžete vychutnávať skvelú lyžovačku. Okrem blízkeho miestneho vleku sú Vám k dispozícii lyžiarske strediská Razula alebo Ski Makov.

Celoročne Vám ponúkame na prenájom štýlovú drevenú Chalupu Martin, ktorá prešla v roku 2010 kompletnou rekonštrukciou, čím získala nielen nový vzhľad, ale aj vlastné malé vonkajšie wellness pod šírim nebom. Chalupa disponuje celkovou kapacitou pre 18 až 20 osôb. Jej súčasťou je 5 spální, z toho sú dve 2-lôžkové izby, dve 4-lôžkové izby a jedna väčšia 6-lôžková izba. Rodinkám s deťmi na požiadanie radi poskytneme zdarma detskú postieľku.

Výborný oddych si môžete dopriať v dvoch spoločenských miestnostiach chalupy. Na prízemí je umiestnená spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, televízorom (so satelitným príjmom) a gaučovým posedením, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským kútom. Druhá spoločenská miestnosť je umiestnená na poschodí chalupy. V jej výbave taktiež nechýba pohodlný gauč, krbová piecka, televízor a stolný futbal. Pre zaistenie komfortu hostí sú súčasťou chalupy dve kúpeľne so sprchovými kútmi a toaletami, ako aj jedna ďalšia samostatná toaleta. Využívať tu môžete aj priestor pre úschovu lyží.

Vynikajúci relax si môžete počas Vášho pobytu vychutnať aj vo vonkajšej saune či kúpacej kadi s bublinkami, ktoré sú umiestnené hneď pred chalupou. Pripravené je tu pre Vás aj vonkajšie posedenie, ohnisko či gril na drevené uhlie. Vaše detičky sa zabavia na pieskovisku, šmýkačke alebo záhradnej hojdačke.

Parkovanie pre 5 Vašich áut je zaistené priamo na pozemku chalupy. Príjazd k chalupe je celoročne bezproblémový (v zimnom období bez nutnosti snehových reťazí). Tešíme sa na Vašu návštevu!