Krásne prostredie, bazén, jazierko, ryby

Chalupa Marta Vám ponúka ubytovanie na okraji malebnej obce Liptovské Kľačany v regióne Liptova a Nízkych Tatier. Chalupa sa nachádza vo dvore rodinného domu.

Hosťom ponúkame ubytovanie s kapacitou max. 10 lôžok v troch samostatných izbách (1x2, 1x2+1, 1x4+1). Ubytovanie je ideálne pre 8 osôb, avšak v dvoch izbách je možné na požiadanie využiť jednu prístelku - klasickú válendu (pobyt na prístelke je spoplatnený doplatkom 60% z ceny za pevné lôžko). Zrelaxovať môžete v spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom. Nechýba ani zariadená kuchyňa (plynový sporák, rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou) a sociálne zariadenie s umývadlom sprchou a toaletou. Bicykle a lyže si budete môcť odložiť v technickej miestnosti.

Dovolenku Vám spríjemní nádherný areál, na ktorom nájdete altánok - kryté záhradné sedenie, záhradný krb, ohnisko, jazierko i potôčik. V lete sa schladíte v bazéne zatiaľ čo deti sa budú hrať na hojdačkách, preliezkach či trávnatom ihrisku.

Malebná dedinka Liptovské Kľačany ponúka dokonalý relax a nádherné výhľady na okolité vrchy Nízkych Tatier. Ubytovanie je ideálne pre rodinnú dovolenku. Hostia sa k nám opakovane radi vracajú, preto sa tešíme aj na Vašu návštevu.