400 m od kúpaliska s krásnou záhradou!

Chalupa Majka je situovaná v príjemnom pokojnom prostredí obce Podhájska, vo vzdialenosti len 400 metrov od vstupu do obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska s bohatou ponukou sezónnych a celoročných bazénov ako aj novovybudovaným wellness centrom Aquamarín. Ideálna poloha chalupy v kombinácii s jej komfortným vybavením a krásne upravenou záhradou s jazierkom, terasami a altánkom s krbom, je zárukou výnimočnej dovolenky plnej dokonalého relaxu a pokoja. Nakoľko máme uzavretú partnerskú zmluvu s Rímskymi kúpeľmi v Podhájskej, všetci naši ubytovaní hostia majú počas ich pobytu u nás garantované zľavy na jednorázové (hodinové), celodenné alebo týždenné kúpanie v areáli týchto kúpeľov.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej chalupe s celkovou kapacitou pre 19 osôb. Vďaka ideálnemu vnútornému dispozičnému riešeniu chalupy je ubytovanie v nej vhodné nie len pre väčšie skupiny priateľov ale aj pre jednotlivé ubytovanie párov a rodín s deťmi.

V prednej časti objektu sú hosťom k dispozícii tri izby - dve dvojlôžkové spálne so spoločnou kúpeľňou (so sprchou, umývadlom a toaletou), ktoré predstavujú ideálnu voľbu pre ubytovanie 4-člennej rodiny a jedna štvorlôžková izba s vlastnou kúpeľňou (so sprchou, umývadlom a toaletou) a chladničkou. Všetky tieto izby sú zároveň vybavené televízormi a možnosťou pripojenia na internet. Ubytovaní hostia v tejto prednej časti domu tu môžu navyše využívať menšiu spoločenskú halu s posedením a kompletne zariadenú kuchyňu s jedálenskou časťou, plynovým sporákom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou.

V zadnej časti chalupy sú pre hostí pripravené dva samostatné 4-lôžkové apartmány s vlastným vchodom. Na prízemí každého apartmánu je umiestnená kúpeľňa s toaletou ako aj plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením. Poschodie apartmánov je tvorené vždy jednou väčšou podkrovnou 4-lôžkovou spálňou s televízorom. Pri každom apartmáne nechýba ani krytá terasa s posedením.

Ubytovať sa je možné rovnako v útulnom záhradnom domčeku s kapacitou pre 3 až 4 osoby, nachádzajúcom sa v areáli Chalupy Majka, ktorý je vybavený televízorom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a plne zariadenou kuchynskou časťou s možnosťou prípravy vlastného stravovania.

Celý areál chalupy je krásne upravený. Využívať v ňom môžete okrem terasy s posedením taktiež altánok s možnosťou grilovania na záhradnom krbe, resp. na prenosnom grile. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj pekné jazierko s rybami. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v uzavretom dvore chalupy. Tešíme sa na Vás.