Krásna chalupa na samote na Žit. ostrove

Chalupa Majer Biffar je situovaná na samote, v krásnom tichom prostredí na juhu Slovenska, v blízkosti Klátovského ramena a "biffarských" rybníkov.

Svojou ideálnou polohou je chalupa vhodná predovšetkým pre milovníkov relaxu v termálnych kúpaliskách, rybolovu, cyklistiky a výletov do okolia. Priamo pri dome môžete pozorovať život vtáctva a ostatných živočíchov na kľudne tečúcom ramene, ktoré je chránenou krajinnou oblasťou a zároveň európskou raritou. Voda tu vyviera zo zeme na niekoľkých miestach a je veľmi čistá. Blízke okolie ubytovania poskytuje bohaté možnosti na prechádzky a výlety. Spríjemniť Váš pobyt si môžete návštevou vodných mlynov na Malom Dunaji, jazdou na koňoch, kúpaním a člnkovaním v okolitých prírodných jazerách a rybníkoch ako aj splavovaním rieky Malý Dunaj. Ďaleko od nás to nebudete mať ani k známym a obľúbeným termálnym kúpaliskám a aquaparkom v Dunajskej Strede, Galante, Topoľníkoch či v Horných Salibách.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v krásne zrekonštruovanej samostatnej chalupe, ktorá je svojím vybavením a interiérom prispôsobená pre komfortné ubytovanie 8 až 10 osôb.

Pre hostí sú pripravené dve 4-lôžkové spálne. V každej sa nachádza jedna manželská postel a dve sólo postele. Príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny si môžete vychutnávať v útulnej obývačke s krbom, televízorom so satelitným príjmom ako aj rozkladacou pohovkou, využiteľnou pre prespanie maximálne dvoch osôb. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi môžete využívať plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a kávovar. Súčasťou ubytovania je kúpeľňa s toaletou a jedna samostatná toaleta.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia v záhradnej časti ubytovania s terasou s vonkajším posedením s možnosťou opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chalupe. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Cenník na stiahnutie ako aj Všeobecné podmienky prenájmu nájdete v súboroch na stiahnutie na konci cenníku.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá