Chalupa v tichom prostredí pri lúke

Chalupa Lúčky je situovaná v príjemnej tichej lokalite na okraji malej obce Lúčky, vo vzdialenosti len 4 km od termálneho kúpaliska Katarína, mincovne a iných historických a kultúrnych pamiatok mesta Kremnica. Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí, s dokonalým pokojom, súkromím a mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame. Ubytovanie v chalupe je vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi a seniorov, vyhľadávajúcich príjemný oddych a možnosti turistiky. Keďže je chalupa umiestnená v obklopení hôr, lesov a lúk, spríjemniť Váš pobyt si tu môžete taktiež hubárčením, zberom lesných plodov a podnikaním množstva turistických prechádzok krásnou okolitou prírodou.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej rekreačnej chalupe s rozľahlým 10 árovým pozemkom, ktorá je vhodná pre ubytovanie 4 až 5 osôb. Samotná chalupa je tvorená jednou dvojlôžkovou spálňou ako aj druhou miestnosťou s obytnou plne zariadenou kuchyňou s jedálenským posedením, spoločenskou časťou s gaučom (s možnosťou využitia jednej prístelky), televízorom, rádiom a dvomi ďalšími pevnými lôžkami. V kuchyni chalupy je Vám k dispozícii kompletné kuchynské príslušenstvo s riadmi, plynový sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a chladnička s mrazničkou. Samozrejmosťou ubytovania je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta.

Príjemný oddych si môžu ubytovaní hostia vychutnávať aj pri vonkajšom posedení na terase a v altánku chalupy s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.