Na samote, s bazénom, saunou a vírivkou!

Chalupa Lipová sa nachádza na území Myjavskej pahorkatiny, medzi Bielymi a Malými Karpatami (105 km od Bratislavy, 20 km Stará Myjava, 23 km Brezová pod Bradlom a Myjava 13 km).

Príchod zo Sobotišťa do osady Lipová, kde sa chalupa nachádza, Vás očarí. 5 km stúpanie na chalupu po tejto úžasnej krajine s výhľadom po pravej strane na Branč (Bradlo 543 m n. m. - najvyšší vrch Myjavskej pahorkatiny) a pri dobrej viditeľnosti aj na Mohylu gen. M. R. Štefánika stojí za to. Po ľavej strane zase vrch Pecková, kde sa každoročne konajú letecké dni modelov lietadiel.

Hosťom ponúkame ubytovanie v troch samostatných izbách ako aj vonkajší oválny ohradený bazén. Usporiadanie chalupy je nasledovné:

- prízemie tvorí veľká spoločenská miestnosť s krbom, veľkým jedálenským stolom pre 6 osôb, rohovou sedačkou, kompletne vybavenou kuchynskou linkou a umývačkou riadu. Vo vyvýšenej časti obývačky sa nachádza televízna miestnosť, rohová kožená sedačka, video, CD prehrávač, gramofón. Po oboch stranách krbu sú veľké francúzske sklenené posuvné dvere, ktoré vedú na terasu. V lete sú stále otvorené, čiže ste v priamom kontakte s prírodou. Ďalej sa tu nachádza kúpelňa so saunou a so sprchovacím kútom, samostatná toaleta, v ktorej nájdete aj automatickú práčku. Spálňu tvorí manželská posteľ. Na prízemí sa nachádza aj ďalšia kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, perličkovým kúpeľom a samostatná toaleta. Komora je rovnako súčasťou prízemia, odkiaľ sa ide do pivnice.

- podkrovie tvorí jedna 4-lôžková izba so samostatnými lôžkami, 2-lôžková izba s manželskou posteľou a gaučom. Hosťom v podkroví je k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Medzi izbami sa nachádza chodba, ktorá je vybavená ako detský kútik s hračkami od 0 do 3 rokov.

K dispozícii sú Vám aj dve detské postieľky, 1 ohrádka, koberec pre deti na hranie a dve detské stoličky na jedenie.

Chalupa má tvar U-čka, a v jednom účku je veľká letná kuchyňa so sedením, elektrickým sporákom a vonkajším grilom. Celý 13-árový pozemok je ohradený, čo zabezpečuje nerušenú a pokojnú dovolenku, vysokú úroveň súkromia a komfortu. Takisto je ohradený aj vonkajší bazén, kvôli bezpečiu detí. Má tri dvierka a odporúčame dohliadnuť na to, aby boli vždy dobre zavreté. Pri vstupe do objektu je nekryté parkovisko pre Vaše štyri autá.

Radi Vás privítame v našej chalupe a veríme, že u nás prežijete krásnu dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov