V tichej časti obce v blizkosti lesa

Chalupa LEA je situovaná na Spiši v obci Hrabušice, v blízkosti Národného parku Slovenský raj. Slovenský raj je známy nádhernou prírodou, roklinami a vodopádmi. Medzi najznámejšie turistické ciele patri Podlesok, Čingov, Prielom Hornádu, Suchá Belá, Veľký Sokol, Piecky, Kláštorisko a Tomášovský výhľad. V zime si výborne zalyžujete vo Vysokých Tatrách, v Lopušnej doline i v Levoči. Počas dovolenky u nás sa môžete vybrať na výlet do historickej Levoče, na Spišský hrad a do Dobšinskej ľadovej jaskyne. Osvieženie nájdete na termálnom kúpalisku Vrbov a v AquaCity v Poprade.

Chalupa LEA má kapacitu 7 lôžok. Ubytovať sa môžete v dvoch trojlôžkových izbách s televízorom. Jedna z izieb disponuje prístelkou. K ubytovaniu patrí spoločná kompletne zariadená kuchyňa s elektrickým sporákom, dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Nechýba ani kúpeľňa s vaňou, sprchou, toaletou a umývadlom. Kávičku si môžete vychutnať na verande s posedením. Samozrejmosťou je Wifi pripojenie na internet.

Svoje autá si bezpečne odparkujete v uzavretom dvore, kde sme pre Vás pripravili posedenie s ohniskom a grilom. Deti sa potešia záhradnej hojdačke.

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce, blízko lesa a je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi i menšie skupinky priateľov. Pozývame Vás spoznávať krásy Slovenského raja.