Novozrekonštruovaná chalupa v centre.

Chalupa Ladislav na Vás čaká v oravskej obci Oravská Lesná, odkiaľ to budete mať blízko k lyžiarskemu vleku i do centra samotnej obce.

Orava je krásna aj vďaka svojej pestrej ponuke rôznorodých atrakcií. Priamo z Oravskej Lesnej sa môžete previesť Oravskou lesnou železnicou na stanicu Sedlo Beskyd, odkiaľ je to už blízko na rozhľadňu s výhľadom na celú Oravu a Kysuce. Určite si tu na svoje prídu aj hubári a milovníci prírody. Lyžovačku aj snowboarding si naplno užijete v Lyžiarskom stredisku Orava Snow.

Chalupa Ladislav je ideálnym dovolenkovým miestom počas celého roka. Radi ubytujeme rodinky a skupiny priateľov s kapacitou do 12 osôb.

Na trávenie voľného času je pre Vás pripravená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučom. Aby ste sa cítili ako doma, kuchyňu sme pre Vás kompletne zariadili. Príjemný spánok si doprajete v troch 4-lôžkových spálňach, každá s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou chalupy sú až dve kúpeľne, každá s toaletou, jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom. V celom priestore chalupy je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na pozemku pred chalupou si môžete grilovať na záhradnom krbe, posedieť v altánku alebo sa ochladiť počas horúčav v exteriérovom bazéne. Najmä tí najmenší sa zaiste potešia ovečkám pasúcim sa na okolitej lúčke. Určite Vás poteší aj možnosť hrať šípky a parkovanie priamo pri chalupe. V zime si pripravte aj snežné reťaze.

Dokonalá dovolenka na Orave je tá u nás - v Chalupe Ladislav. Prídete nás navštíviť aj Vy?