Rodinná dovolenka v autentickej chalupe

Ak hľadáte miesto, kde by ste svoju dovolenku strávili nerušene v pokojnom prostredí nádhernej prírody Kysúc, v Chalupe Košariská si určite prídete na svoje. Chalupa je situovaná v obci Oščadnica, ktorá ponúka aktívny oddych i relax.

V regióne prežijete dobrodružstvá v akomkoľvek ročnom období. Pohľad na pohorie Kysuckých Beskýd Vás vyláka objavovať turistické a cyklistické trasy. Navštívite aj historické a kultúrne pamiatky v skanzene Vychylovka alebo Slovenský orloj v Starej Bystrici. V letnom centre adrenalínu a zábavy Sun paradise - Veľká Rača si vyskúšate aquazorbig, bobovú dráhu či lezeckú stenu. V lyžiarskom stredisku Snow Paradise - Veľká Rača si zalyžujete na kvalitne upravených svahoch, či už ste skúsený lyžiar alebo začiatočník.

Počas celého roka Vám ponúkame ubytovanie pre 9 osôb v Chalupe Košariská, dýchajúcej históriou. V spoločenskej miestnosti prepojenej s kuchyňou nájdete autentickú pec, ktorá Vás nielen zahreje, ale Vám aj pripomenie spôsob akým pripravovali pochúťky naše babičky. Pokiaľ predsa len budete potrebovať k vareniu modernejších pomocníkov, k dispozícii Vám je elektrická dvojplatnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Potraviny si uskladníte v chladničke s mrazničkou. Spoločný obed pri jedálenskom stole si spríjemníte hudbou z rádia alebo obľúbeným programom na televízore so satelitným príjmom. Súčasťou výbavy je aj CD/DVD prehrávač, spoločenské hry a drevené hračky pre deti.

Nové sily načerpáte v 2-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami alebo v 5-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a tromi samostatnými lôžkami. Okrem možnosti kúrenia elektrickými radiátormi sa v 2-lôžkovej spálni nachádza aj malá piecka. Prístelky pre ďalšie 2 osoby nájdete v priechodnej miestnosti, v ktorej je pre Vás pripravená aj malá výstavka kysuckej chalupy. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou.

Na zakrytej terase chaty si so svojimi blízkymi zahráte stolný tenis alebo šípky. V areáli si posedíte pri príprave grilovaných pochúťok na grile či gulášu v kotlíku na ohnisku. Vyskúšate si aj starostlivosť o domáce zvieratká. Počas víkendov využijete aj masérske služby poskytované našou masérkou.

Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte. Prežite dovolenku v malebnej Chalupe Košariská, kde si zaspomínate na bezstarostné prázdniny strávené na dedine u starých rodičov. Tešíme sa na Vás!