Len 100 m od vleku Športcentra Oščadnica

Chalupa Jablonka a Privát Snow sú situované v horskej obci Oščadnica na Kysuciach, len 100 metrov od lyžiarskeho vleku Športcentrum Oščadnica. V blízkosti len 4 km sa nachádza ďalšie veľmi kvalitné lyžiarske stredisko SNOW PARADISE Veľká Rača, ktoré svojim návštevníkom ponúka až 14 pravidelne upravovaných zjazdoviek. Kysucké Beskydy ponúkajú v letnom období množstvo značených chodníkov vhodných pre pešiu turistiku a cykloturistiku, nudiť sa u nás preto počas Vašej dovolenky určite nestihnete.

Hosťom ponúkame útulné ubytovanie v samostatnej chalupe Jablonka ale taktiež privátne ubytovanie na prízemí rodinného domu. Výber je už len na Vás.

Chalupa Jablonka je zložená z dvoch samostatných apartmánov A a B. Jej celková kapacita je 20 osôb. Apartmány si môžete prenajať aj jednotlivo. V Apartmáne A je možné ubytovať spolu 12 osôb v troch útulných štvorlôžkových izbách. K dispozícii máte plne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením, televízorom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a dvomi toaletami. V druhom apartmáne B sa pohodlne ubytuje 8 osôb v jednej trojlôžkovej a jednej päťlôžkovej spálni. Apartmán disponuje taktiež zariadenou kuchyňou, televízorom a kúpeľňou s toaletou.

Ubytovanie Vám taktiež radi poskytneme v priváte rodinného domu na prízemní so samostatným vchodom. K dispozícii je Vám jedna dvojlôžková, dve štvorlôžkové a jedna šesťlôžková izba (tri izby majú televízor). Najväčšia izba je zároveň využiteľná ako spoločenská miestnosť, ktorá je prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom so všetkým potrebným pre prípravu vlastnej stravy. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa s toaletou a jedna samostatná toaleta.

Hneď vedľa ubytovania sa nachádza reštaurácia s pizzeriou a wellnes (sauny, vírivky, masáže). Na wellness a stravovanie majú naši hostia zľavu 6%.