Pekné ubytovanie za super ceny od 6 Eur

Ubytovanie Ema sa nachádza v obci Gerlachov, ktorá sa rozprestiera pod najvyšším štítom Vysokých Tatier, pod Gerlachom (2655 m n.m.). Gerlachovský štít dostal názov podľa obce a obec podľa svojho patróna sv. Gerlacha.

Tunajšia prekrásna príroda uspokojí aj náročných turistov a lyžiarov. V obci nájdete bežecké i lyžiarske trate, ktoré sú prepojené na Tatranskú Polianku a Starý Smokovec. V okruhu 5 - 12 km od chalupy sú Vám k dispozícii služby viacerých lyžiarských stredísk v Novom Smokovci (5 km), v Lopušnej doline (6 km), Lučivnej (6 km), Starom Smokovci (10 km) alebo na Štrbskom Plese (12 km). Navštíviť tu môžete tiež celoročne otvorený aquapark AquaCity Poprad. V širšom okolí sa nachádzajú viaceré turistické oblasti, ako napr. Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Kežmarok, Červený Kláštor (splav Dunajca na pltiach) a v Poľsku - Zakopané, Nowy Targ a pod. Výborne si oddýchnete aj v Hoteli Hubert (2 km), kde využijete služby reštaurácie, tenisových kurtov alebo si oddýchnete v bazéne, saune či na masáži. Vašu dovolenku si spríjemníte jazdou na koni, hraním tenisu, zberom lesných plodov a húb alebo návštevou Gerlachovskej izby.

Ponúkame Vám luxusné ubytovanie za prijateľnú cenu počas celého roka. Ubytovanie sa skladá z troch samostatných častí: Apartmány na prízemí a izby na 1. a 2. poschodí.

Prízemie:
Apartmán č. 1:
- 2 spálne s FTV, možnosť prísteliek,
- kompletne zariadený kuchynský kút v jednej spálni (elektrický varič, chladnička),
- sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, toaleta).
Apartmán č. 2:
- 2 spálne s FTV,
- kompletne zariadený kuchynský kút (elektrický varič, chladnička),
- sociálne zariadenie (umývadlo, vaňa so sprchou, toaleta).

1. poschodie:
- 3 spálne, v každej spálni FTV (LCD), možnosť prísteliek,
- sociálne zariadenie samostatne ku každej spálni (umývadlo, sprcha, toaleta),
- 2x kompletne vybavená kuchyňa (elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, kávovar) s FTV a jedálenským stolom, spoločenská miestnosť.

2. poschodie:
- 3 spálne, v každej spálni FTV (LCD), možnosť prísteliek,
- sociálne zariadenie samostatne ku každej spálni (umývadlo, sprcha, toaleta),
- 2x kompletne vybavená kuchyňa (elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, kávovar) s FTV a jedálenským stolom, spoločenská miestnosť.

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

V objekte je celoročná prevádzka s elektrickým vykurovaním, možnosť posedenia v záhrade – kde je zastrešená terasa 14 x 4 m a pohodlné sedenie pre všetkých hostí. Možnosť opekania, grilovania, varenia gulášu a bezplatné parkovanie áut v uzavretom priestore.

Pozývame Vás k nám, aby ste objavili krásy Vysokých Tatier a celého okolia a predovšetkým pookriali na tele aj na duši. Ak sa pre nás rozhodnete, budete srdečne vítaní!