Pekné ubytovanie za super ceny od 6 Eur

Ubytovanie Ema sa nachádza v obci Gerlachov, ktorá sa rozprestiera pod najvyšším štítom Vysokých Tatier, pod Gerlachom (2655 m n.m.). Gerlachovský štít dostal názov podľa obce a obec podľa svojho patróna sv. Gerlacha.

Tunajšia prekrásna príroda uspokojí aj náročných turistov a lyžiarov. V obci nájdete bežecké i lyžiarske trate, ktoré sú prepojené na Tatranskú Polianku a Starý Smokovec. V okruhu 5 - 12 km od chalupy sú Vám k dispozícii služby viacerých lyžiarských stredísk v Novom Smokovci (5 km), v Lopušnej doline (6 km), Lučivnej (6 km), Starom Smokovci (10 km) alebo na Štrbskom Plese (12 km). Navštíviť tu môžete tiež celoročne otvorený aquapark AquaCity Poprad. V širšom okolí sa nachádzajú viaceré turistické oblasti, ako napr. Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Kežmarok, Červený Kláštor (splav Dunajca na pltiach) a v Poľsku - Zakopané, Nowy Targ a pod. Výborne si oddýchnete aj v Hoteli Hubert (2 km), kde využijete služby reštaurácie, tenisových kurtov alebo si oddýchnete v bazéne, saune či na masáži. Vašu dovolenku si spríjemníte jazdou na koni, hraním tenisu, zberom lesných plodov a húb alebo návštevou Gerlachovskej izby.

Ponúkame Vám pekné ubytovanie za prijateľnú cenu počas celého roka. Celková kapacita ubytovania je maximálne 30 lôžok.

Prízemie
Bezbariérový apartmán 2x izba. TV, internet, sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť s vybaveným kuchynským kútom (dvojplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, všetky potrebné riady). Komora - chladnička s mrazničkou. Sociálne zariadenie - toaleta, sprchovací kút.

Poschodie
3x izba. Spoločenská miestnosť s vybaveným kuchynským kútom, štvorplatnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a všetky potrebné riady. Komora - chladnička s mrazničkou. 2x sociálne zariadenie + toaleta.

Podkrovie
2x izba. Vybavený kuchynský kút - mikrovlnná rúra, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou. Sociálne zariadenie - vaňa, toaleta.

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

V objekte je celoročná prevádzka s elektrickým vykurovaním, možnosť posedenia v záhrade – kde je terasa 14 x 5 m a pohodlné sedenie pre všetkých hostí. Možnosť opekania, grilovania, varenia gulášu a bezplatné parkovanie áut v uzavretom priestore.

Pozývame Vás k nám, aby ste objavili krásy Vysokých Tatier a celého okolia a predovšetkým pookriali na tele aj na duši. Ak sa pre nás rozhodnete, budete srdečne vítaní!