lyžovačka je už tu

Chalupa Dobšinka je situovaná v tichej časti na okraji malebného mestečka Dobšiná, priamo pod lesom pri žblnkotavom potoku.

Krásna okolitá príroda Slovenského Rudohoria ponúka dostatok možností na turistiku, romantické prechádzky či cyklistiku. Veľmi blízko je to od nás do krásnych roklín a tiesňav Slovenského raja či na Muránsku planinu. Počas Vašej dovolenky určite navštívte známe tunajšie jaskyne a blízke historické pamiatky, ku ktorým Vás s radosťou nasmerujeme.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v samostatnej chalupe s celkovou kapacitou 10 osôb. Chalupa je rozdelená na dva samostatné apartmány s vlastnými vchodmi.

Prvý menší apartmán disponuje kapacitou 4 osôb. Využívať v ňom môžete trojlôžkovú spálňu s možnosťou jednej prístelky, plne vybavenú kuchynku s jedálenskou časťou a kúpeľňu s toaletou. V druhom apartmáne sa pohodlne ubytuje 6 osôb v dvoch dvojlôžkových spálňach s možnosťou jednej prístelky. Aj tento apartmán je vybavený kompletne zariadenou veľkou kuchyňou s jedálenským posedením a kúpeľňou s toaletou. Samozrejmosťou oboch apartmánov je televízor so satelitným príjmom a WiFi pripojenie na internet.

V záhrade si môžu ubytovaní hostia príjemne posedieť v altánku s vonkajším posedením, ohniskom, grilom a kotlíkom. Parkovanie je možné priamo pri objekte. Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, pracovné a obchodné cesty či športové a rekreačné účely. Srdečne Vás k nám pozývame oddýchnuť si a načerpať nových síl. Tešíme sa na Vašu návštevu.