Veľmi pekná chalúpka v tichom prostredí!

Chalupa Čremošné je situovaná v nádhernom prostredí Veľkej Fatry, v príjemnej pokojnej okrajovej časti malebnej horskej obce Čremošné, nachádzajúcej sa len 4 km od Turčianskych Teplíc s obľúbeným aquaparkom SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice s liečivou minerálnou vodou.

Vďaka výbornej polohe chalupy v tichom prostredí na okraji lesa si u nás prídu na svoje všetci milovníci dokonalého pokoja, súkromia a oddychu. Okrem podnikania množstva príjemných prechádzok a cyklotúr nádhernou okolitou prírodou Veľkej Fatry si Váš pobyt môžete spríjemniť hubárčením, zberom lesných plodov, návštevou neďalekej Harmaneckej jaskyne či dokonalým relaxom v blízkom aquaparku v Turčianskych Tepliciach, kde si okrem bazénov s liečivou minerálnou vodou môžete vychutnávať rôzne vodné atrakcie ako aj skvelé služby vitálneho sveta. V zimnom období si výborne zalyžujete v okolitých lyžiarskych strediskách SKI Krahule, SKI CENTRUM Kordíky alebo SNOWLAND Valčianska dolina.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našej pekne a útulne zariadenej chalupe, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 až 10 osôb.

Prízemie chalupy je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom a posedením (s možnosťou využitia dvoch prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchynkou, vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastných chutných jedál. Vo výbave kuchynky môžete využívať elektrický sporák s rúrou, chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu ako aj kompletný kuchynský riad. Na prízemí ubytovania je umiestnená rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodmi sa dostanete do podkrovia chalupy, kde sú pre Vás pripravené dve spálne, jedna 2-lôžková izba s možnosťou využitia dvoch prísteliek vo forme rozkladacích kresiel a jedna 4-lôžková izba.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj v pekne upravenej záhrade chalupy s krytou terasou a altánkom s vonkajším posedením, kde nechýba ani záhradný vstavaný krb, gril či ohnisko s možnosťou prípravy rôznych chutných špecialít. Pre príjemné osvieženie tu môžete využívať aj záhradnú sprchu, ktorú isto oceníte predovšetkým v horúcich letných dňoch. Pre úschovu bicyklov, lyží a iných športových potrieb sú Vám v objekte k dispozícii pivničné priestory. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chalupe.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne, dokonale si oddýchnete a spoznáte krásy nášho kraja. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.