Pekné prostredie a komfortné ubytovanie!

Ponúkame Vám ubytovanie v Chalupe Čierne, ktorá sa nachádza v obci s príznačným názvom, v okrese Čadca, neďaleko hraníc s Poľskom a Českom.

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku v peknom prostredí, v blízkosti turistických chodníčkov, cyklistických trás a lyžiarskych stredísk, naša chalupa je pre Vás vhodným ubytovaním. Zaujímavé sú výlety do susedného Česka i Poľska a odporúčame Vám tiež túru na tzv. Trojmedzie, kde nájdete monolity so štátnym znakom Slovenska, Česka i Poľska. Tu si môžete grilovať, opekať s priateľmi alebo len tak v pokoji vychutnať čerstvý horský vzduch. Okolie Čierneho je zaujímavé aj v zimnom období kedy si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Zwardoń Ski (Poľsko) a v Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica.

Pozývame Vás do celoročne dostupnej chalupy, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 13 osôb. Ubytovanie je vhodné pre väčšiu skupinu hostí v celej chalupe, ale aj pre dve menšie skupinky, ktoré ubytujeme v apartmánoch na samostatných poschodiach.

Prízemie chalupy je kapacitne prispôsobené pre pobyt 3 - 5 osôb v apartmáne pozostávajúcom zo spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, spoločenskými hrami a gaučom, ktorý v prípade potreby využijete aj ako prístelku pre dve osoby. Súčasťou prízemia je aj 1-lôžková a 2-lôžková spálňa, pre ktoré je pripravená kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, televízorom, krbom a kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou. Prízemie dotvára ďalšia kompletne zariadená kuchyňa navyše aj s umývačkou riadu a dve samostatné toalety.

Na poschodí je situovaný druhý apartmán s kapacitou až 8 osôb, ktorý tvoria dve samostatné ubytovacie jednotky. Obidve ubytovacie jednotky sú dispozične riešené dvomi 2-lôžkovými spálňami s televízorom, kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, jedálenským posedením a krbom. Súčasťou obidvoch jednotiek je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pobyt so psom malej rasy je povolený len na prízemí a po dohode. V exteriéri chalupy sme pre Vás pripravili posedenie v altánku s možnosťou grilovania na grile alebo opekania na ohnisku. Nachádza sa tu aj technická miestnosť vhodná na úschovu lyží a bicyklov. Autá je možné zaparkovať priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chalupe Čierne!