V pokojnom prostredí neďaleko kúpaliska

Chalupa Božena je situovaná v krásnom pokojnom prostredí malebnej obce Radava, vo vzdialenosti len 2,5 km od obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska. Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí s dokonalým pokojom, súkromím a mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete vychutnávaním relaxu v termálnych bazénoch blízkeho kúpaliska Podhájska, ktorého súčasťou je zároveň novovybudované Wellness centrum Aquamarín s bohatou ponukou relaxačných procedúr vitálneho sveta, vnútorným bazénovým svetom a botanickou záhradou.

Ponúkame Vám príjemné sezónne ubytovanie v pekne zariadenej rekreačnej chalupe, ktorá je vhodná pre komfortné ubytovanie 6 osôb. V chalupe sú hosťom k dispozícii dve izby s kapacitou 3 lôžok. V jednej z izieb sú umiestnené 3 samostatné postele, druhá izba je vybavená jednou posteľou, rozkladacou pohovkou s možnosťou pohodlného prespania dvoch osôb ako aj televízorom a rádiomagnetofónom. Súčasťou chalupy je rovnako samostatná kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej okrem kompletného kuchynského vybavenia s riadmi môžete na prípravu vlastných jedál využívať plynovú varnú dosku, chladničku, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Samozrejmosťou ubytovania je spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti ubytovania na terase s možnosťou grilovania na prenosnom záhradnom grile. K chalupe je celoročne bezproblémový prístup, je umiestnená na hlavnom cestnom ťahu Šurany - Levice. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.