Útulná chalupa neďaleko Liptovskej Mary.

Chalupa Borka je situovaná v krásnom prostredí liptovskej obce Ľubeľa. Blízkosť Nízkych Tatier je zárukou množstva zaujímavých turistických trás. Prechádzka naprieč Demänovskou dolinou, či výstup na Chopok Vám poskytnú neopakovateľné zážitky. Tento kraj je známy aj vďaka demänovskému jaskynnému systému, ktorého jaskyne by ste mali určite navštíviť. Milovníci vody ocenia relax pri Liptovskej Mare alebo oddych v blízkych aquaparkoch Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová. V zime je zárukou najlepších zážitkov množstvo lyžiarskych stredísk v okolí, ako aj špičkový lyžiarsky komplex Jasná - Nízke Tatry.

V tradičnej Chalupe Borka Vám ponúkame útulné ubytovanie až pre 9 osôb. Počas celého roka tu môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou, ako aj s partiou priateľov či známych.

Na prízemí chalupy sa nachádza útulná spoločenská miestnosť s krbom, vybavená televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a rádiom. Súčasťou tejto miestnosti je aj kuchynská časť s veľkým stolom. Pri príprave jedál tu budete môcť využívať elektrický sporák, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a mrazničku. Na prízemí sa ďalej nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Na poschodí nájdete jednu 2-lôžkovú spálňu s manželkou posteľou a možnosťou využitia 2 prísteliek. V druhej 5-lôžkovej spálni sú všetky lôžka samostatné. V spálňach ako aj v ostatných priestoroch chalupy môžete bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet. V suteréne objektu je k dispozícii miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží.

Príjemne posedieť si budete môcť na terase chalupy ako aj na dvore pri krbe. Pripraviť si tu môžete rôzne špeciality na grile alebo uvariť chutný kotlíkový guláš. Deti sa zatiaľ budú môcť zahrať na pieskovisku, pohojdať na záhradnej hojdačke, vyblázniť na trampolíne alebo len tak šantiť vo veľkej záhrade pri chalupe. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na spevnenej ploche priamo pri ubytovaní.

Dovolenka na Liptove je skutočne zaujímavým tipom na leto ako aj na zimu. Tento kraj Vám totiž počas celého roka má čo ponúknuť. Príďte sa o tom presvedčiť aj Vy!