Len pár minút autom od Tatralandie!

Chalupa BB sa nachádza na Liptove v tichej obci Bobrovec, v predhorí Západných Tatier. Naším hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom rodinnom dome s kapacitou 20 lôžok v dvoch samostatných apartmánoch. Chalupu si môžete prenajať ako celok, alebo samostatne po apartmánoch, prípadne po izbách.

Apartmán A má kapacitu 8 lôžok. K dispozícii sú Vám dve štvorlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, umývadlo). Samozrejmosťou je kompletne vybavená kuchyňa na prípravu domácej stravy, priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, rádiom a WiFi internetom. Využívať môžete aj saunu, kde si dokonale oddýchnete.

Apartmán B ponúka ubytovanie pre 12 osôb. Využívať môžete jednu štvorlôžkovú izbu s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta) a dve štvorlôžkové izby so spoločným sociálnym zariadením. K apartmánu prislúcha plne zariadená kuchyňa s televízorom, satelitom, rádiom a WiFi pripojením na internete.

Svoje autá si bezpečne odparkujete na priľahlom pozemku, kde okrem iného využijete kryté vonkajšie posedenie so vstavaným grilom, ohnisko a malebné záhradné jazierko s posedením. Zahrať si tu môžete ruské kolky, záhradné šachy, šípky i volejbal. Deti sa potešia hojdačke, pieskovisku a už spomínanému jazierku.

Naším návštevníkom ponúkame množstvo zliav do aquaparkov (Bešeňová, Tatralandia), lyžiarskych stredísk (Jasná, Vysoké Tatry) a vybraných reštauračných zariadení. Tešíme sa na Vašu návštevu na Liptove.