Štýlová priestranná chalupa s krbom!

Chalupa Batizovce je situovaná v príjemnej centrálnej časti malebnej podtatranskej obce Batizovce, nachádzajúcej sa v krásnom prostredí Popradskej kotliny v blízkosti atraktívnych turistických a lyžiarskych stredísk Vysokých Tatier. Výborná poloha chalupy v obklopení nádhernej tatranskej prírody v kombinácii s jej komfortným vybavením je zárukou skvelej dovolenky v každom ročnom období. Okrem podnikania množstva príjemných horských a cyklistických túr okolitou prírodou Vysokých Tatier si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež relaxom v blízkom aquaparku AquaCity Poprad alebo v termálnom kúpalisku Vrbov. Z obce sú ľahko dostupné aj tatranské strediská ako Starý Smokovec, Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso. Aj vďaka tomu si tu preto môžete v zimnom období vychutnávať vynikajúcu lyžovačku na upravených svahoch viacerých okolitých lyžiarskych stredísk v Lopušnej doline (4 km), Starom Smokovci (10 km), Tatranskej Lomnici (17 km) a Štrbskom Plese (18 km).

Celoročne Vám ponúkame na prenájom štýlovú a kompletne vybavenú samostatnú rekreačnú chalupu, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 12 osôb. Keďže chalupu prenajímame vždy len jednej skupine hostí, počas celého Vášho pobytu tu máte garantované maximálne súkromie a pokoj. V prípade ak si hostia zarezervujú ubytovanie pre 4 až 6 osôb, sprístupnené je im celé prízemie chalupy ako aj jej záhrada. Ak sa jedná o pobyty pre 6 a viac osôb, k dispozícii bude hosťom rovnako aj poschodie objektu.

Prízemie chalupy je tvorené príjemnou obývacou izbou s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, pohodlnou rohovou pohovkou, knižnicou a spoločenskými hrami. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej výbave môžete využívať elektrický sporák, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia chalupy sú rovnako dve útulné spálne, jedna 4-lôžková a jedna 5-lôžková izba. Nechýba tu ani kúpeľňa s toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie ubytovania, kde je Vám k dispozícii jedna ďalšia 3-lôžková spálňa, ako aj druhá obývacia miestnosť s posedením, televízorom so satelitom a DVD prehrávačom. Pre zaistenie komfortu hostí je aj poschodie objektu rovnako ako prízemie vybavené kompletne zariadenou kuchyňou a kúpeľňou s toaletou. V celej chalupe je zaistené taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre rodinky s deťmi ponúkame počas pobytu možnosť využitia dvoch detských stoličiek a dvoch postieľok.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež v upravenej záhradnej časti chalupy, kde je pre Vás pripravené kryté vonkajšie posedenie s možnosťou varenia kotlíkového gulášu a grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Vaše ratolesti sa zatiaľ môžu vyšantiť na hojdačkách, preliezke so šmýkačkou a v pieskovisku. Príjemnú atmosféru ubytovania tu dotvára aj Batizovský potok, pretekajúci v tesnej blízkosti oploteného pozemku chalupy.

Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vás.