Štýlová drevenica so saunou

Chalupa Barborka je situovaná v príjemnom pokojnom prostredí centra obce Klubina, ležiacej na rozhraní Slovenských Beskýd a Kysuckých vrchov. Blízke okolie ubytovania poskytuje veľmi dobré podmienky na podnikanie množstva turistických prechádzok krásnou prírodou Kysúc či návštevu okolitých historických a kultúrnych pamiatok. Navštíviť môžete blízky Slovenský orloj (3 km), skanzen Kysuckej dediny s úvraťovou železničkou (17 km) alebo Terchovú - Vrátnu dolinu (25 km). Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdou na bobovej dráhe, bežeckým lyžovaním či vychutnaním si skvelej lyžovačky v neďalekom kvalitnom rekreačno-lyžiarskom stredisku Veľká Rača (15 km).Cyklisti
si môžu jazdou na bicykloch vychutnať novú cyklotrasu z Krásna nad Kysucou do Novej Bystrice/20km/.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenej zrekonštruovanej drevenici s celkovou kapacitou pre 7 až 10 osôb. Na poschodí objektu sú Vám k dispozícii dve dvojlôžkové spálne a jedna prechodná spálňa s kapacitou 3 lôžok. Poschodie je dovybavené taktiež samostatnou toaletou. V prípade väčšej skupiny hostí je tu po dohode možnosť využitia troch kvalitných prísteliek. Na prízemí drevenice je umiestnená príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom s CD prehrávačom. Nechýba tu ani plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva môžete využívať keramickú varnú dosku s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Pre zabezpečenie komfortu hostí je súčasťou kúpeľne so sprchovacím kútom taktiež sauna. Okrem kúpeľne je na prízemí objektu umiestnená aj druhá toaleta.

Príjemne relaxovať môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti ubytovania s altánkom s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom krbe. Celý pozemok drevenice je oplotený. V areáli objektu môžete využívať zatrávnenú plochu na hranie loptových hier i na parkovanie Vašich áut. Prístupová cesta k drevenici je bezproblémová v každom ročnom období.Vchodová časť objektu a nádvorie je orientovaná JV,celý areál je slnečný po celý deň.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí