Ubytovanie v srdci Liptovskej kotliny!

Chalupa a apartmánový domček Chlievy sa nachádzajú v príjemnom prostredí na okraji obce Smrečany na Liptove, len 5 km od Liptovského Mikuláša, v predhorí Západných Tatier v Žiarskej doline. Výborná poloha ubytovania praje najmä milovníkom turistiky, cykloturistiky, kúpania či rybolovu. Región Liptov ponúka svojim návštevníkom na obdiv množstvo historických a kultúrnych pamätihodností, nádhernú prírodu a v neposlednom rade aj možnosť kúpania v termálnych vodách Aquaparku Tatralandia alebo Gino Paradise Bešeňová. V zimnom období si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť skvelou lyžovačkou. K dispozícii sú Vám blízke zjazdovky menších lyžiarskych stredísk ako Žiar - Dolinky alebo Podbreziny, ako aj špičkové lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry, vzdialené 20 minút jazdy autom od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v chalupe a dvoch netradičných apartmánoch, ktoré sú súčasťou apartmánového domčeka Chlievy. Chalupa sa prenajíma vždy ako jeden celok s kapacitou 5 až 9 lôžok. Ubytovaným hosťom sú v nej k dispozícii dve spálne. Jedna 2-lôžková izba s rozťahovacím gaučom (využiteľným ako prístelka pre dve osoby) a pohovkou (slúžiacou ako ďalšia prístelka pre jednu osobu) a druhá 3-lôžková izba s pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku pre jednu osobu. V každej z izieb sa nachádza televízor so satelitným príjmom a rádiom. Súčasťou chalupy je rovnako priestranná kuchyňa s jedálenským posedením a televízorom, kde nechýba plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnná rúra, fritéza a rýchlovarná kanvica. Samozrejmosťou objektu je aj kúpeľňa s toaletou, kde je zaistené podlahové kúrenie. Pre hostí je v chalupe pripravený aj počítač s bezplatným WiFi pripojením na internet. Vo vonkajšej časti ubytovania si môžete príjemne oddýchnuť na terase s posedením.

V záhradnej časti chalupy sa nachádzajú dva netradičné, štýlovo zariadené apartmány so samostatnými vchodmi - tzv. "Chlievy". Chliev č. 1 je riešený formou átria, čiže otvorenej miestnosti s lôžkovou časťou pre dve osoby, ktorej súčasťou je aj obývacia časť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a rozkladacou pohovkou (s možnosťou prespania pre dve osoby). Nechýba tu ani menšia kuchynka s jedálenským posedením, vybavená plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou ako aj vlastná kúpeľňa s toaletou. V Chlieve č. 2 sa nachádza samostatná 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, rozkladacou pohovkou (prístelkou pre dve osoby) a rozťahovacím kreslom (využiteľným ako ďalšia prístelka). Chutnú domácu stravu si môžete pripraviť v kuchynke apartmánu, vybavenej všetkými potrebnými spotrebičmi (plynový sporák, chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica). Príjemné osvieženie po celom dni Vám poskytne moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Pred každým apartmánom sa nachádza terasa s príjemným posedením. Samozrejmosťou ubytovania je aj bezplatné WiFi pripojenie k internetu.

V záhrade je všetkým ubytovaným hosťom k dispozícii gril aj ohnisko s kotlíkom, kde si môžu uvariť kapustnicu či guláš alebo poopekať rôzne dobroty. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo v uzavretom dvore ubytovania ako aj pred chalupou pri bráne. Rezervujte si dovolenku u nás už teraz a vedzte, že sa máte na čo tešiť!