Ešte voľné termíny na letnú dovolenku.

Chalupa je ideálnou východzou stanicou pre aktívnu ako aj pohodovú dovolenku.Preferujeme: Rodiny s deťmi. Neakceptujeme: Hlučné oslavy, párty a partie mladých ľudí.


Príďte prežiť radostné chvíle do Chalupy Anička, ktorá sa nachádza v krásnej prírode Nízkych Tatier, na okraji lesa, v obci Podbrezová. Nezabudnuteľnú dovolenku Vám dotvorí výhľad na vrcholovú stanicu najmodernejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Chopok - Juh.

Pri výbere lyžovačky je to do spomínaného lyž. strediska necelých 20 km od ubytovania. Milovníci zimných športov si na svoje prídu aj v lyžiarskych strediskách, ako sú Ski Tále, Ski centrum Mýto pod Ďumbierom alebo Hronec (približne 10 min. cesty autom). Výletmi okolím po cyklotrasách a turistických chodníkoch spoznáte krásy tohto regiónu. Po rôznych aktivitách dobre padne osvieženie v blízkych reštauračných zariadeniach (Motorest Tomi, Pizzeria Sunrise Club (Dolná Lehota), Route66, pekáreň a zmrzlina) alebo relax vo wellness centrách blízkych hotelov.

Celoročne ponúkame našim hosťom útulné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadenej Chalupe Anička s celkovou kapacitou pre 10 osôb. O maximálny komfort a súkromie máte postarané - chalupu prenajímame ako jeden celok pre samostatnú skupinku.

Spoločný čas môžete stráviť na prvom poschodí v obývacej miestnosti s kachľovou pieckou, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením (slúžiacim po rozložení ako prístelka pre pokojný spánok 2 hostí). K príprave chutných pokrmov využijete plne vybavenú kuchyňu - navyše so štýlovým kachľovým sporákom. Toto poschodie dotvára jedna 4-lôžková spálňa (s manželskou posteľou a dvomi jednoposteľami) a vlastná kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou.

V podkroví chalupy si užijete dokonalý spánok v dvoch spálňach - jednej 2-lôžkovej s manželskou posteľou a jednej 2-lôžkovej s dvomi jednoposteľami. Hostia taktiež využijú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Pre nerušené posedenia aj do neskorých nočných hodín bez rizika rušenia nočného pokoja poslúži ďalšia spoločenská miestnosť v suteréne - domáci bar s pultom a vlastnou chladničkou. K dispozícii tu máte samostatnú toaletu. Zabezpečené je bezplatné WiFi aj káblové pripojenie na internet.

Máte radi grilovačku? Ak áno, môžete tu využívať gril, prípadne si pripraviť jedlá v kotlíku či na ohnisku na veľkej záhrade chalupy. Z vonkajšieho posedenia dohliadnete na deti, ktoré v lete môžu skákať na trampolíne. Poskytujeme Vám taktiež bicykel, detskú postieľku (po dohode), samostatnú miestnosť na uchovanie bicyklov a lyží ako aj bezplatné parkovanie pri ubytovaní. Pre lepšiu predstavu si to všetko môžete pozrieť vo virtuálnej prehliadke ubytovania na našej webovej stránke. Odporúčame Vám však radšej prísť osobne a prežiť tu, v Chalupe Anička, skvelý čas v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí