Zdravé horské prostredie na chalupe

Chalupa ANDREW sa nachádza uprostred Starohorských vrchov v malebnej baníckej obci Špania dolina, kde môžete prežiť pokojnú dovolenku v spojení s malebnou prírodou a zdravým horským vzduchom. Nachádzame sa 10 km od Banskej Bystrice a na skok od nás sú aj známe Donovaly.

Chalupa má kapacitu 12 lôžok. K dispozícii je jedna dvojlôžková izba, dve trojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba. Každá izba má vlastný televízor. Spálne sú situované na poschodí kde sa tiež nachádza toaleta s umývadielkom. Prízemie chalupy tvori spoločenská miestnosť s televízorom a DVD prehrávačom. Chutné raňajky alebo večeru si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni vybavenej sporákom, rúrou na pečenie, mikrovlnkou a chladničkou. Na prízemí sa ešte nachádza kúpeľňa s vaňou a dve toalety.

Na priľahlom dvore nechýba posedenie a ohnisko s možnosťou opekania a grilovania. Parkovanie je zaistené priamo pri ubytovaní.

V obci Špania dolina v hlbokých lesoch máme viacero krásnych a unikátnych miest i pamiatok, aké nenájdete hocikde. Banícky náučný chodník, šachty, štôlne, možnosť turistiky a cykloturistiky po okolí, lyžovanie v blízkych lyžiarskych strediskách, návšteva historických miest a ešte omnoho viac. Príďte sa presvedčiť. Pozývame Vás k nám na chalupu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty