Chalupa s veľkou prestrešenou terasou

Komfortná Chalupa 84 je situovaná v obci Liptovské Revúce, v časti Nižná. Obec sa nachádza na hranici medzi Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami. Z tohto hľadiska je poloha chalupy vhodná najmä pre milovníkov prírody, cyklistov, turistov, hubárov i lyžiarov.

Celoročne dostupná chalupa s celkovou kapacitu 20 lôžok je ideálnou voľbou pre firemné akcie, teambuilding i rodinné pobyty. Ubytovanie tvoria dva apartmány, každý je prispôsobený pre pohodlný pobyt 10 osôb.

Obidva apartmány tvorí obývacia miestnosť prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou, jedálenským stolom so stoličkami, dvomi spálňami s manželskou posteľou a poschodovou posteľou ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Obývacia miestnosť prízemného apartmánu je vybavená teplovzdušným krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a rozťahovacím gaučom vhodným pre prespanie dvoch osôb. V obývacej miestnosti podkrovného apartmánu využijete televízor so satelitným príjmom a rovnako rozťahovací gauč, ktorý Vám poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Ostatné miestnosti (kuchynská časť, spálne a kúpeľňa) oboch apartmánov sú takmer identicky zariadené. V prípade záujmu je Vám k dispozícii aj detská postieľka. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Za chalupou sa nachádza veľká krytá terasa s posedením, grilom a kotlíkom na guláš. V areáli využijete tiež možnosť zahrať si basketbal na betónovej alebo trávnatej ploche, stolný tenis či šípky. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní.

V okolí chalupy sú pre Vás pripravené zaujímavé možnosti pre trávenie voľných chvíľ. Priamo v susednej obci Liptovská Osada je situovaný Aquapark Gothal s vnútorným plaveckým bazénom, relaxačným bazénom a saunami (5 km), rovnako dobre si oddýchnete a zabavíte sa vo vodnom raji Bešeňová (25 km) i Aquaparku Tatralandia (40 km). Na svoje si u nás prídu najmä milovníci letných i zimných športov. V lete si užijete turistiku, cyklistiku a v zime zas lyžovačku v lyžiarskych strediskách Ski Ružomberok - Malinô Brdo (20 km), Park Snow Donovaly (16 km) či Ski Park Kubínska Hoľa (45 km).

Zažite príjemné chvíle v kruhu svojich blízkych na Liptove. Príďte sa ubytovať do Chalupy 84 - už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!