Krásna chalupa s grilom, kotlíkom...

Radi by ste si spravili dovolenku alebo predĺžený víkend v Ždiari? Prijmite pozvanie do našej útulne zariadenej Chalupy 420 Ždiar, ktorá sa nachádza v blízkosti viacerých atrakcií tejto rázovitej obce.

Až 365 dní v roku ponúkame príjemne ladené priestory Chalupy 420 Ždiar pre jednu skupinku hostí. Kapacita chalupy je maximálne 9 osôb. V prípade záujmu môžete využiť ešte navyše 4 prístelky pre deti do 6 rokov.

Chalupa sa skladá zo spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre celkovo tri osoby). V tejto miestnosti sa zároveň nachádza manželská posteľ. K uvareniu chutných jedál poslúži kuchyňa, kde je plynový sporák s el. rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie.

Spánok si môžete dopriať v spálni s manželskou posteľou a dvomi rozkladacími kreslami. Odtiaľto sa dostanete aj na zastrešenú verandu s posedením. Súčasťou chalupy je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Zaistili sme aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Radi chytáte bronz alebo oddychujete na čerstvom vzduchu? Na upravenej záhradke, spoločnej s majiteľom ubytovania, si môžete oddýchnuť na posedení aj si pripraviť jedlá na ohni, na grile alebo v kotlíku. V rámci chalupy máme vyhradený priestor na úschovu bicyklov a lyží. Po dohode Vám zapožičiame žehličku. Parkovanie vozidiel je hneď pri objekte. Tešíme sa na to, ako od nás spoznáte krásy Bachledovej či Monkovej doliny. Majitelia Chalupy 420 Ždiar.

A čo sa dá navštíviť v okolí? Určite odporúčame navštíviť Bachledovu dolinu s Chodníkom korunami stromov. Pokojne sa môžete vydať aj do Monkovej doliny s vodopádmi. Spolu s deťmi oceníte krásy podzemia v Belianskej jaskyni. Aktívnejší si na pobyt môžu pribaliť bicykle alebo in-line korčule. Relaxovanie je možné v bazénoch aj wellness centre AquaCity v Poprade. V zime si zalyžujete na svahoch stredísk Ždiar - Ski centrum Strachan , Skicentrum Strednica - Ždiar aj Bachledka Ski and Sun.