Jedinečné ubytovanie so saunou a kaďou!

Štýlové ubytovanie Chalet Sia nájdete v Nízkych Tatrách, v časti Tále, neďaleko obce Bystrá. Ubytovanie poskytuje pohodlie pre golfistov aj ich rodiny i milovníkov hôr, ktorí sa niekedy nechcú od pece pohnúť. U nás si nebudete vedieť vybrať, či radšej zostať doma, v záhrade pri potoku alebo ísť za aktivitami ako golf, turistika, lyžovanie, bežkovanie, bicyklovanie.

Čarovnú prírodu, čistý horský vzduch a množstvo zaujímavých atrakcií ponúkajú práve Tále, ktoré patria k obľúbeným turistickým lokalitám počas celého roka. Ak patríte k milovníkom golfu, určite navštívte Golfový rezort Black Stork s jedinečnou atmosférou. V Bystrej doline nájdete aj Prírodné kúpalisko Tále - Bystrá, miestnou zaujímavosťou je rovnako podzemná krása Bystrianskej jaskyne. V Čiernom Balogu sa oplatí vyskúšať jazdu na Čiernohronskej železničke a navštíviť Lesnícky skanzen vo Vydrovskej doline, kde si prídu na svoje aj tí najmenší. Mnohé upravené zjazdovky v zimnom období potešia lyžiarov, ktorí si užijú obľúbený zimný šport v lyžiarskych strediskách Ski Tále, Ski Mýto pod Ďumbierom a Jasná - Nízke Tatry.

Pre dobrých ľudí má Chalet Sia dvere otvorené počas celého roka. Veľmi radi Vám poskytneme ubytovanie ako celý objekt s kapacitou pre 16 hostí alebo po jednotlivých apartmánoch pre 4 a 8 hostí.

Prízemie ubytovania pozostáva zo 4-lôžkového apartmánu. Tu je Vám k dispozícii obývacia miestnosť s LED televízorom so satelitným príjmom a pohodlným sedením. Počas chladných dní sa príjemne zohrejete pri veľkej kachľovej peci a prečítate si dobrú knižku v čitateľskom kútiku. Súčasťou apartmánu je nadštandardná a kompletne zariadená kuchyňa s vinotékou a jedálenským stolom so stoličkami. Pre Váš pokojný spánok počas dovolenkových dní sú pripravené dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou. Radi Vám navyše pripravíme dve detské postieľky. Prízemie je dotvorené kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou, fénom, druhou kúpeľňou so sprchovacím kútom, práčkou, sušičkou a jednou samostatnou toaletou.

Na poschodí sa nachádza 2-lôžkový apartmán s kuchynským kútom s rýchlovarnou kanvicou, drezom, televízorom so satelitným príjmom, manželskou posteľou a posedením. K apartmánu patrí vlastná, najkrajšia kúpeľňa v objekte so sprchovacím kútom a toaletou. V rámci poschodia je Vám k dispozícii aj ďalší 6-lôžkový apartmán. Tvorený je obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom, jedálenskou a kuchynskou časťou so sklokeramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. V tomto apartmáne Vám ponúkame jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou, dve 2-lôžkové spálne so samostatnými lôžkami, jedna je navyše dovybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Zároveň je tu situovaná ďalšia kúpeľňa rovnako so sprchovacím kútom a toaletou.

Podkrovie tvorí apartmán (garsónka) vhodná pre pobyt dvoch až štyroch hostí. K dispozícii sú Vám štyri samostatné lôžka s možnosťou spojiť ich. Súčasťou apartmánu je vybavený kuchynský kút s drezom, dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským stolom pre 4 osoby. Pripravená je tu aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom.

Vaše ratolesti sa radi zahrajú v detskom kútiku s hračkami na poschodí a tí starší si môžu voľný čas spríjemniť hrou spoločenských hier. V celom priestore Chaletu Sia je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na upravenom pozemku obklopenom stromami si vychutnáte dobrú kávičku či vínko na terase s posedením alebo si spoločne opečiete slaninku a špekačky na ohni. Dokonalú atmosféru Vám pri tom dotvorí zurčanie potôčika Bystrinka. Nakoľko nám záleží na Vašom maximálnom komforte, pripravili sme Vám ,,barelovú" saunu a vonkajšiu kaďu na pevné palivo. Detičky majú na pozemku dostatočný priestor na hru loptových hier či bedmintonu, zaiste ich poteší aj hojdačka a domček na strome. Vaše lyže a bicykle si odložíte v uzamykateľnej kôlničke, autá zaparkujete pod prístreškom priamo pri ubytovaní.

Príďte zažiť nádhernú dovolenku na Tále a ubytujte sa v štýlovom ubytovaní Chalet Sia. U nás sa budete cítiť ako doma. Tešíme sa na Vás!