Chvíle luxusu v jedinečnom zrube!

Chalet Lomnica je jedinečný zrub nachádzajúci sa na okraji Tatranskej Lomnice, ktorý Vám poskytne luxus priamo v náručí Vysokých Tatier. Ak ste náročným zákazníkom alebo si chcete dopriať príjemné chvíle vo dvojici, bude pre Vás isto vynikajúcou voľbou.

Jeden z najkrajších kútov Slovenska ponúka chvíle aktívneho relaxu strávené turistikou či zábavu na atrakciách, ako napr. Horská dráha Tatrabob, ale aj príležitosť vyviezť sa lanovkou priamo na Lomnický štít. Príjemným spestrením dovolenky je určite návšteva múzea Ski Museum a Belianskej jaskyne. V dobrom počasí sa vyberiete obdivovať prekrásnu prírodu v okolí na bicykloch a možno aj spomalíte pri zbere lesných plodov. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Hrebienok či Starý Smokovec - Jakubkova lúka.

Spoločné chvíle v Chalet Lomnica s celkovou kapacitou 10 osôb si počas celého roka určite užijete naplno. V štýlovej spoločenskej miestnosti na prízemí objektu Vás pri sledovaní televízora so satelitným príjmom či pri počúvaní rádia zahreje krb. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchyňou, kde si svoje pokrmy pripravíte v elektrickej rúre s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a kávovarom. Na tomto poschodí je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a televízorom so satelitným príjmom. Nechýba tu ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Unikátne drevené schodisko Vás privedie do jednej zo štyroch 2-lôžkových spální zakaždým s manželskou posteľou a televízorom so satelitným príjmom. Z každej z týchto izieb máte prístup na balkón, z ktorého sa Vám naskytne neopakovateľný pohľad na Vysoké Tatry. Na poschodí tiež nechýba kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené WiFi a káblové pripojenie na internet.

Dovolenku Vám spríjemní tiež možnosť využitia suchej sauny a vírivky so sprchou. V objekte sa tiež nachádza technická miestnosť, kde okrem práčky a žehličky využijete aj úložný priestor na Vaše lyže so sušičkou, vhodný aj pre odloženie Vašich bicyklov.

Zo zrubu máte prístup na terasu a v záhrade objektu je Vám k dispozícii altánok s vonkajším sedením. Drevený prístrešok poskytuje priestor na zaparkovanie až 4 áut. Ak si chcete oddýchnuť v nádhernom zrube Chalet Lomnica poskytujúcom pohodlie, neváhajte a kontaktujte nás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov