Pri lese, vonkajšia jacuzzi, krb,WiFi

Chata Chalet Le Pre je luxusne zariadený rekreačný dom pre náročných klientov, ktorí oceňujú kvalitu, súkromie a príjemné prostredie. Nájdete ho na okraji malebnej obce Oščadnica. Virtuálne prehliadky interiéru a exteriéru: www.discoverslovakia.sk

Chalet Le Pre - Denná zóna:
- vznikla prepojením kuchyne, jedálenskej časti a obývačky do jedného celku – poskytuje tak veľmi spoločenský priestor, v ktorom sa nikto necíti izolovane.

Chalet Le Pre - Kuchyňa:
- spĺňa požiadavky 21. storočia a všetko vybavenie vrátane spotrebičov je najvyššej kvality. Medzi samozrejmosť patrí umývačka riadu, chladnička s mrazničkou amerického štýlu , výrobník ľadu, nadrozmerný kuchynsky sporák a veľkorysá pracovná plocha z granitu.

Chalet Le Pre - Relax:
- počas dlhých zimných večerov zabezpečí pohodlné posedenie pri krbe, domáce kino, Garlando futbal, stolové hry, ako aj rozmanitá kolekcia kníh, magazínov a DVD vo viacerých jazykoch. Pre tých, ktorí nemôžu ostať bez kontaktu so svetom je k dispozícii WiFi internet a kompletná programová ponuka od SkyLink v HD ( 5 x TV).

Chalet Le Pre - 4x Spálne:
- sú zariadené vkusným nábytkom, poskytujú dostatok úložného priestoru. Postele s kvalitnými latexovými matracmi a lamelovými roštami zaručujú dokonalú relaxáciu počas spánku.

Chalet Le Pre - 2x Kúpeľne:
- predstavujú nadčasovú klasiku. Obložené sú zmesou vápenca a pieskovca, samozrejmosťou je podlahové vykurovanie a kvalitné sanitárne vybavenie ( 2x sprcha, 1x whirlpool vaňa) .

Chalet Le Pre - Terasa:
- milovníci al fresco stolovania si prídu na svoje na 70 m2 drevenej terase prístupnej z jedálne. K dispozícii majú teakový nábytok, slnečník a plynový gril. Na terase sa taktiež nachádza Jacuzzi (vonkajšia vírivá vaňa pre 6 osôb) – ideálne osvieženie pre deti počas horúcich letných dní alebo vynikajúci relax v zime pre rodičov pod holým nebom s pohárom vína po celodennej lyžovačke.

K dispozícii sú taktiež športové potreby (lopty, badminton), trampolína, drevené preliezky a hojdačky.

Pohodlné parkovanie:
rekreačný dom je celoročne prístupný autom, poskytuje dostatok parkovacieho miesta pre tri až štyri autá. Odpratávanie snehu v zime uľahčuje výkonná snežná fréza.