Štýlová nadštandardná chata s vírivkou

Chalet Kirsty je novopostavený rekreačný dom na okraji turistickej obce Oščadnica. Nachádza sa v blízkosti cesty vedúcej priamo do lyžiarskeho strediska Laliky. Hneď za domom je potok s brodom a za ním je les, v ktorom rastú huby a čučoriedky.

Chalet Kirsty vo svojich 4 spálňach ponúka komfortné ubytovanie pre 10 osôb. Všetky spálne sú zariadené vkusným nábytkom - k dispozícii sú dve manželské postele, štyri jednolôžka a jedna poschodová posteľ. Na poschodí sa nachádzajú dve plne vybavené kúpeľne.

Hostia majú k dispozícii priestrannú spoločenskú miestnosť, ktorá vznikla prepojením obývačky, jedálne a kuchyne. Nachádza sa tu posedenie pre 10 osôb, krbové kachle na brikety a veľký televízor s rozsiahlou ponukou slovenských, českých a anglických programov + DVD prehrávač.

Milovníci varenia si prídu na svoje v modernej, plne vybavenej kuchyni - nechýba tu umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, kávovar, teplovzdušná a konvekčná rúra s grilom a sklokeramická varná doska. Priamo z jedálne je prístup na drevenú terasu so záhradným nábytkom, grilom a celoročne prevádzkovanou jacuzzi. Deti určite ocenia hojdačky a trampolínu.

V prípade potreby hosťom poslúži automatická práčka, sušička a žehlička nachádzajúce sa v technickej miestnosti - tu je taktiež dostatok úložného priestoru pre lyže a lyžiarky (podlahové vykurovanie zabezpečí suché a teplé lyžiarky).

Chalet Kirsty je ideálnym miestom pre rodinnú letnú/zimnú dovolenku ako aj víkendové pobyty, narodeninové párty, či iné oslavy.