Nový chalet v nádhernom prostredí Tálov!

Chalet Ka sa nachádza v malebnej, pokojnej oblasti Bystrá - Tále, neďaleko lyžiarskeho strediska Tále. Ubytovanie je vhodné pre rodinku s deťmi ale aj malú skupinku turistov či nadšencov lyžovania.

Okolie Vám ponúka možnosti ako stráviť svoju letnú či zimnú dovolenku naozaj naplno. V lete si môžete zaplávať v prírodnom kúpalisku Tále ale aj vo vodnej nádrži Krpáčovo. Ak sa teplota vyšplhá príliš vysoko schladíte sa v Bystrianskej jaskyni. Pre nadšencov golfu je tu vychýrený golfový klub Gray Bear Tále, ktorý je vhodný aj pre začiatočníkov. Nevšedné okamihy zažijete na Čiernohronskej železničke či v Lesníckom skanzene vo Vydrovskej doline. Lyžiari a snowboardisti sa zas do sýtosti vybláznia v Lyžiarskom stredisku Tále, Ski centre Mýto či Lyžiarskom stredisku Krpáčovo.

V chalete je možné ubytovať celoročne päť hostí. Na prízemí si vychutnáte spoločné chvíle v priestrannej obývacej miestnosti s pohovkou, kreslami a televízorom so satelitným príjmom. Romantickú atmosféru Vám navodí plápolajúci oheň v kachľovej peci, ktorá Vás aj príjemne zahreje. Kachľový sporák na drevo Vás vráti v čase a Vy si môžete, tak ako niekedy u babičky, zohriať bylinkový čajík, uvariť alebo upiecť buchty. Príjemne Vás zahrejú krbové kachle. V kuchynke, ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou nájdete všetko čo potrebujete k príprave Vašich obľúbených pokrmov. K dispozícii je kávovar, mraznička, chladnička, keramická varná doska, jedálenské posedenie a umývačka riadu. Súčasťou kuchynky je aj malá vinotéka. Ďalej sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí je situovaná jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedna 3-lôžková spálňa s oddelenými posteľami. Na želanie Vám pripravíme detskú postieľku. Kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou je k dispozícii aj na poschodí. V celom chalete je možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Príjemné chvíle oddychu počas dňa strávite na terase a večer si zas posedíte pri ohnisku. Tí najmenší sa môžu vyblázniť na drevenej preliezke so šmýkačkou, trampolíne a vyšantia sa aj v záhradnom domčeku. Bicykle a lyže si odložíte v miestnosti na to určenej. Svoje auto si zaparkujete hneď vedľa chaletu. Tešíme sa na Vašu návštevu v Chalete Ka!