Super cena! Bazén,volejbal,ihrisko,výčap

Central Park 2 sa nachádza 8 km (8 min. cesty) od Štúrova. Hosťom ponúkame ubytovanie pre 20 osôb ideálne 5 rodín (5x 4-lôžková izba). Izby majú samostatný vchod, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, umývadlo). V objekte sú tri plne zariadené kuchyne, spoločenská miestnosť a jedáleň.

V areáli pre návštevníkov je veľký 10 x 5 metrový bazén, lehátka, slnečníky, plážový volejbal a futbalové ihrisko. Nechýba letná terasa, posedenie pri krbe, terasa s barom a vlastným výčapom. Uzavretý samostatný dvor, veľká trávnatá plocha, altánok, záhradný krb a hojdačky len dotvárajú skvelú atmosféru. Pre labužníkov varenia v kotlíku je k dispozícii ohnisko s výbavou (kotlík, drevo).

Pre deti je vytvorený detský kútik s pieskoviskom, hojdačkami, preliezačkami a s množstvom zábavy.Je možnosť zahrať si stolný tenis, badminton, plážový volejbal, futbal a poskákať si na trampolíne.

Dovolenka u nás je ideálna pre rodiny a skupinky. Na blízku sú Kováčovské kopce – štátna prírodná rezervácia s možnosťou relaxačnej túry a kúpeľné mesto ŠTÚROVO s vyhľadávaným termálnym kúpaliskom. Z brehu Dunaja je fascinujúci pohľad na hradné návršie a majestátnu Baziliku – najväčšiu katedrálu v strednej Európe. V spolupráci s CK Vám zabezpečíme rôzne výlety do Budapešti, Vyšehradu, plavbu loďou alebo jazdu vláčikom. Tento kraj je najteplejším miestom Slovenska. Tešíme sa na Vás.