Využite skupinové zľavy!

Chaty - kemping Belá sú situované pozdĺž rieky Varínka, medzi obcami Belá a Terchová v Žilinskom kraji. Tento každoročne vysoko oceňovaný kemp patrí vďaka ponuke komfortného ubytovania v kombinácii s kvalitnými doplnkovými službami a umiestnením v prekrásnom prostredí medzi TOP 10 kempov v rámci celej Slovenskej republiky. Je vynikajúcou voľbou pre usporadúvanie detských táborov, lyžiarskych výcvikov, teambuldingov, ako aj na trávenie príjemnej rodinnej dovolenky či víkendové pobyty jednotlivcov.

Milovníci prírody, turistiky, cyklistiky, hubárčenia a pokojnej atmosféry tradičného kempovania pri šume lesa a hukote riek si tu istotne prídu na svoje. Nadšenci pre zimné športy si môžu počas chladnejších mesiacov v roku s bohatou snehovou nádielkou vychutnávať dokonalý relax pri zjazdovom lyžovaní, snowboardingu, sánkovaní aj bežkovaní. Pripravené sú výborné služby blízkeho lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone Terchová, ku ktorému sa dostanete už za necelých 10 minút cesty autom.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v 10 novopostavených samostatných bungalovoch. Každý bungalov disponuje dvomi 2-lôžkovými spálňami, teda kapacitou 4 - 5 lôžok (v niektorých je možnosť využitia prísteliek na rozťahovacom kresle). Súčasťou objektov sú vždy plne zariadené kuchynky na prípravu vlastných chutných jedál, v ktorých nájdete kompletný kuchynský riad, elektrický varič (dvojplatničku), chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a jedálenské posedenie.

Príjemne posedieť a zabaviť sa v kruhu rodiny či priateľov môžete vždy v priestrannej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami, pohodlným posedením a možnosťou využitia WiFi pripojenia na internet. Zároveň sa v každom bungalove nachádza vlastná kúpeľňa s toaletou a v jeho vonkajšej časti aj menšia terasa.

Od hlavnej cesty je kemp, rozprestierajúci sa na 2000 m2, oddelený bohatou výsadbou stromov. V rámci areálu si tu na svoje prídu mladší aj starší z Vás. Pobyt si u nás môžete spríjemniť napríklad grilovaním či opekaním na grile a ohnisku, varením gulášu na zapožičanom kotlíku, posedením si v altánku, návštevou mini zoo, rybárčením priamo v kempingovom rybníku alebo rôznymi športovými aktivitami ako je bicyklovanie, hranie futbalu/volejbalu, prípadne aj stolného futbalu a tenisu.

Vaše detičky sa môžu zatiaľ pohrať na novovybudovaných detských ihriskách s rôznymi preliezkami a šmýkačkami, detským bazénom, pieskoviskom a hojdačkami. Po príjemne náročnej túre Vám možno padne vhod aj osvieženie vo vonkajšom bazéne. Samozrejmosťou je služba recepcie a v letných mesiacoch aj obchodu s potravinami či bufetu. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri jednotlivých bungalovoch.

Našim hosťom zároveň ponúkame aj možnosť ubytovať sa vo vlastnom či zapožičanom stane, v prenajatej chatke či vo svojom karavane. Pripravené sú tu elektrické prípojky, novovybudované sociálne zariadenia a sprchy s teplou vodou. Príďte k nám zažiť jednu z najlepších dovoleniek, o ktorej ste dlho snívali! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov