Bungalovy len 50 - 100 metrov od vody

Bungalovy Slnečné jazerá sa nachádzajú v Senci, priamo v rekreačnej oblasti Slnečných jazier - juh, len 50 - 100 metrov od vodnej hladiny. Slnečné jazerá patria medzi najnavštevovanejšie letné destinácie na Slovensku. Navštevujú ich hostia zo Slovenska i zo zahraničia. Doprajte si ideálnu dovolenku pri vode aj Vy. Môžete si tu vyskúšať kúpanie, vodné športy, rybárčenie a rôzne doplnkové a športové aktivity.

Naším hosťom je k dispozícii 38 štvorlôžkových bungalovov. Každý bungalov sa skladá z dvoch miestnosti - obytná a sociálna miestnosť. Obytnú časť tvoria dve vaľandy, rozkladací gauč (2 lôžka), skriňa s úložným priestorom, chladnička a posedenie. Sociálna časť sa skladá zo sprchovacieho kútu, toalety a umývadla. Teplá voda je zabezpečená nonstop. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri bungalovoch. Pred každým bungalovom je k dispozícii vonkajšie posedenie.

V areáli ubytovacieho komplexu máte možnosť využívať stravovacie zariadenia, požičovňu športových potrieb, detský kútik, futbalové ihrisko s umelým povrchom, tenisové kurty, plážový volejbal, ihriská pre deti a podobne. Zhruba 0,5 km od nás nájdete letné kino. Pozývame Vás na letnú dovolenku do Senca.