SILVESTER 2016 - POSLEDNÉ APARTMÁNY!

Ak hľadáte súkromné ubytovanie priamo pri Štrbskom plese vo Vysokých Tatrách, tak sa príďte ubytovať do jedného zo samostatných Bungalovov FIS. Bungalovy sa nachádzajú v centre hotelovo-športového komplexu - Park Snow, ktorý dokáže naplniť všetky Vaše očakávania ako prežiť jedinečnú dovolenku.

V tesnej blízkosti si začlnkujete na známom Štrbskom plese či povozíte sa na miestnych štvorkolkách i koňoch. Výletmi po cyklistických a turistických trasách môžete na vlastnej koži zažiť to, čo ponúkajú Vysoké Tatry. Obľúbený je aj golf či nordic walking. Deti sa zabavia lezením v lanovom parku, na rôznych detských ihriskách ako aj dobrodružným spoznávaním prírody v rámci eko–friendly projektu Tatranská divočina. Zimné mesiace sú ideálne na zábavnú sánkovačku, dokonalú lyžovačku či pokojné bežkovanie v miestnom lyžiarskom stredisku.

Ubytovať sa v komfortných 14 bungalovoch môžete počas každého jedného dňa v roku. Prežiť tak skvelú dovolenku vo dvojici či s rodinkou môžete v jednom bungalove, ktorého maximálna kapacita je prispôsobená pre 2 až 4 hostí.

Každý z bungalovov má samostatný vchod, ktorým sa chodbičkou ľahko dostanete do jeho obývacej miestnosti. Táto miestnosť je vybavená televízorom pripojeným na satelit, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým sedením, ktoré slúži ako prístelka s možnosťou prespania pre 2 osoby. Využijete tu tiež jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou alebo s dvomi samostatnými lôžkami (podľa Vášho výberu). V každom bungalove je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V blízkom Hoteli FIS ponúkame ubytovaným hosťom v bungalove bezplatné využitie fitness centra a posilňovne. Na recepcii hotela využijete rôzne služby, ako je zapožičanie fénu, žehličky a úschovu bicyklov a lyží. Oddýchnuť a dokonalo sa zrelaxovať môžete vo wellness centre hotela (za poplatok). Chutnými raňajkami Vás privítajú v miestnej reštaurácii Hotela FIS (sú v cene ubytovania). Tiež si môžete dokúpiť skvelé obedy a večere.

Ochotný personál Vás rovnako obslúži v lobby bare. Vo verejných priestoroch hotela je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Všetci hostia si môžu oddýchnuť na terase s vonkajším posedením a obdivovať tak napríklad aj okolitú prírodu. Svoje autá zaparkujete priamo pred bungalovmi.

Jednoduchý priestor, vlastné súkromie a nádherná príroda - tak aj vďaka tomu tu prežijete nezabudnuteľnú dovolenku v Bungalovoch FIS. Tešíme sa na Vás!