Chata na lyžiarskom svahu Jasná-Záhradky

Chata Bungalov Záhradky sa nachádza v jedinečnom prostredí Nízkych Tatier vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti obce Demänovská Dolina. Vďaka jej ideálnej polohe, priamo na zjazdovke len 100 m od vleku Záhradky, si tu užijete aktívnu dovolenku počas zimy či načerpáte energiu v obklopení lesa v letnom období.

Veľkým množstvom cyklistických a turistických trás, výletmi po ktorých si nazbierate lesné plody či hríby, spoznáte nádherné okolie. Pozrieť sa môžete ísť do jednej z dvoch Demänovských jaskýň, do vzdialenejšej Stanišovskej jaskyne v Lipt. Jáne alebo si spríjemniť deň prechádzkou okolo Vrbického plesa. Detské srdcia poteší návšteva Drahoparku Jasná, kde objavia prírodu plnú záhad a tajuplných bytostí. Ďaleko to nie je ani do Aquaparku Tatralandia či na Liptovskú Maru. V zimnom období si zalyžujete na dokonalo upravených zjazdovkách miestneho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, prípadne v menších okolitých strediskách.

Chata Bungalov Záhradky je Vám k dispozícii počas celého roka, kedy našim hosťom ponúkame ubytovanie pre maximálne 16 osôb. Vďaka tomu tu môžete prežiť príjemné chvíle so svojimi známymi či v kruhu najbližších.

Svoj voľný môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, v ktorej si príjemné večery v kruhu svojich blízkych môžete vychutnávať pri praskajúcom ohníku v krbe, k dispozícii budete mať aj televízor so satelitným príjmom. Spoločenská miestnosť je vybavená pohodlným sedením pre všetkých ubytovaných hostí. Nielen rodiny s menšími deťmi ocenia vyhrievanú podlahu v spoločenskej miestnosti a prepojenie na slnečnú terasu. K príprave jedál je k dispozícii plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, chladničkami s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a toasterom. V chate sa nachádzajú novo-prestavané sociálne zariadenia - 2 x sprcha a 2 x toaleta. K pokojnému spánku sú Vám k dispozícii 2 horné podlažia - dve 2-lôžkové spálne a tri 4-lôžkové spálne s balkónmi, pričom každá spálňa je dovybavená vlastným umývadlom.

Na vonkajšom pozemku chaty si pripravíte svoje chutné špeciality na grile alebo ohnisku s možnosťou opekania, prípadne si uvaríte chutný guláš v kotlíku. Nielen tieto pokrmy si môžete zjesť na vonkajšom posedení pri chate. Nadšenci športových aktivít si svoje bicykle, lyže alebo iné potreby uschovajú vo vyhradenom priestore objektu. Parkovanie Vašich áut je počas zimných mesiacov možné na parkovisku (do 30 m od ubytovania) a v letnom období priamo pri chate.

Výhľad na okolitú prírodu v spoločnosti skvelých ľudí si môžete užívať priamo z chaty Bungalov Záhradky. Prajeme Vám príjemnú dovolenku a tešíme sa na Vás!