Útulný drevený bungalov so saunou!

Bungalov Plus sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí na okraji lesa, vo vyhľadávanej Jánskej doline a zároveň iba 10 km od mesta Liptovský Mikuláš. Ak hľadáte pokoj, kľud a relax pre telo aj dušu, našli ste to správne miesto. Bungalov je ideálnou voľbou pre Váš rodinný a relaxačný pobyt ale zároveň aj pre aktívnu dovolenku.

Jánska dolina je známou turistickou lokalitou, kde nájdete veľa chodníkov, cyklistických trás a určite ste už počuli aj o kúpaní sa v liečivých prameňoch, tzv. kadi, kde vyviera mineralizovaná voda, ktorá má výborný vplyv na pohybové ústrojenstvo. V zimnom období si tu prídu na svoje hlavne lyžiari, ktorí si užijú rýchlu jazdu na upravených zjazdovkách blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Javorovica či neďalekého lyžiarskeho komplexu Jasná - Nízke Tatry.

Celodrevený Bungalov Plus Vám celoročne poskytuje útulné ubytovanie vo dvoch 2-lôžkových izbách s prístelkou s maximálnou kapacitou pre 4 až 8 osôb. Chvíľky pohody a relaxu s priateľmi či rodinou si vychutnáte v útulnej predsieni - slúžiacej ako spoločenská časť s posedením a televízorom. Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám poslúži kuchynka vybavená elektrickou dvojplatničkou a chladničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v bungalove samozrejmosťou.

Aby ste si svoj pobyt naplno užili, súčasťou chatky je aj sauna, kde si dokonale zregenerujete a vyhrejete Vaše telo. Pokojné prostredie si vychutnáte aj pred bungalovom na vonkajšom posedení s možnosťou opekania, kde Vám spoločnosť bude robiť iba zurčiaci potôčik a spev vtáctva.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri bungalove. Tešíme sa na Vašu návštevu!