Len pár metrov od lyžiarskych zjazdoviek

Štýlovo a luxusne zariadený Boutique penzión Mountain resort River je situovaný na okraji malebnej podtatranskej obce Ždiar, v krásnom tichom prostredí so skutočne exkluzívnym výhľadom na okolité Belianske Tatry. Vďaka svojej vynikajúcej polohe v tesnej blízkosti obľúbených Ski centier Strednica a Strachan ako aj iných atrakcií Ždiaru, predstavuje celoročne skvelé miesto pre všetkých milovníkov aktívneho oddychu ale aj dokonalého relaxu.

V zimnom období to od penziónu budete mať len pár metrov k údolným staniciam lanovky. Vychutnávať si tak môžete do sýtosti výbornú lyžovačku v kruhu svojej rodiny a priateľov, a to nie len na svahoch Ski centier Strednica a Strachan, ale aj na zjazdovkách ďalšieho blízkeho lyžiarskeho strediska Ski Bachledova - Jezersko. Letné obdobie ponúka hosťom bohaté možnosti turistiky a cyklistiky prekrásnou okolitou prírodou Belianskych Tatier. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj prehliadkou blízkej Belianskej jaskyne, jazdou na koni, paraglidingom, splavovaním rieky Dunajec na pltiach, návštevou neďalekého poľského mestečka Zakopané, či oddychom v stredisku Sun Bachledova, kde je pre Vás pripravená bobová a tubingová dráha, vyhliadková veža, discgolfové ihrisko či náučno - zábavný chodník pre Vaše ratolesti.

Novopostavený Boutique penzión Mountain resort River Vám ponúka celoročne luxusné ubytovanie v svojich troch komfortne a štýlovo zariadených apartmánoch ako aj v štyroch izbách typu Štandard a Deluxe, ktoré spolu disponujú celkovou kapacitou pre 28 osôb. Pobyt v penzióne dekorovanom prírodnými materiálmi, kde sa spája tradičná architektúra s moderným a elegantným interiérom, uspokojí aj tú najnáročnejšiu klientelu. Ubytovanie je tak veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, individuálne páry ako aj väčšie skupiny priateľov a známych, ktorým sú v penzióne k dispozícii tieto izby a apartmány:

- 1x 2-lôžková izba Štandard;
- 2x 2-lôžková izba Deluxe;
- 1x 2-lôžková izba Deluxe s kuchynkou,
- 1x apartmán s 2-lôžkovou spálňou ako aj obývacou miestnosťou s kuchynkou;
- 1x mezonetový apartmán s 2-lôžkovou spálňou a obývacou miestnosťou s kuchynkou;
- 1x mezonetový apartmán lux s 4-lôžkovou spálňou (s dvomi manželskými posteľami) a obývacou miestnosťou s kuchynkou, ktorý je dovybavený aj vírivkou.

Izby aj apartmány sú luxusne zariadené. V ich výbave môžete využívať LCD televízor, WiFi pripojenie na internet a modernú kúpeľňu s vaňou/sprchovacím kútom a toaletou. Obzvlášť sme si dali záležať na výbere matracov, aby ste sa u nás mohli rozprávkovo vyspať. Všetky izby aj apartmány disponujú zároveň individuálne nastaviteľným kúrením ako aj pohodlným rozkladacím gaučom, využiteľným pre prespanie dvoch detí.

Výborne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia aj na prízemí penziónu v priestoroch priestrannej - štýlovo zariadenej reštaurácii s barom, detským kútikom a terasou s posedením. Počas Vášho pobytu v penzióne môžete využívať za príplatok aj jacuzzi (pre 6 osôb).

Veríme, že sa u nás budete cítiť vynikajúco a z bývania, ako aj nevšedného a originálneho dizajnu penziónu si odnesiete nezabudnuteľný zážitok. Tešíme sa na Vás.