Elegantný a štýlový hotel v centre

Prijmite pozvanie do jedného z TOP hotelov v Košiciach - Boutique Hotela MARATON ****, ktorý sa nachádza priamo v jeho centre, pár metrov od historického centra. U nás môžete zorganizovať akciu, svadbu, školenie, seminár aj stretnutie priateľov.

Vkusne a príjemne ladený Boutique Hotel MARATON **** disponuje kapacitou 34 osôb. U nás sa môžete ubytovať v týchto typoch izieb:
- ôsmich 2-lôžkových izbách Štandard s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami,
- jednej 2-lôžkovej bezbariérovej izbe s manželskou posteľou,
- piatich 2-lôžkových izbách Exclusive s manželskou posteľou,
- jedného jednospálňového 2-lôžkového apartmánu s manželskou posteľou,
- jedného dvojspálňového 4-lôžkového apartmánu s manželskou posteľou v každej spálni.

Súčasťou každej, do teplých farebných odtieňov ladenej izby alebo apartmánu je televízor so satelitným príjmom, minibar, trezor, rýchlovarná kanvica a pracovný stolík. Samozrejmosťou je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom (v 4-lôžkovom apartmáne s vaňou), fénom, uterákmi, županmi a toaletou. Rovnako je Vám počas pobytu zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Obrovskou výhodou ubytovania sa u nás je využívanie wellness centra a fitnescentra. Špičkové jedlá Vám pripravíme v reštaurácii s terasou, vonkajším posedením a barom. Máme viaceré priestory na usporiadanie akcií – dve sály (200 osôb a 90 osôb), dva salóniky (25 a 24 osôb) a zimná záhrada pre 22 osôb. Na recepcii Vám pomôže náš ochotný personál (dá sa tu platiť kartou, uschovať športové potreby, odložiť veci, využiť služby vyprania bielizne). Parkovanie vozidiel je zaistené priamo pri objekte na bezplatnom stráženom parkovisku s kamerovým systémom.

Čo poznávať v okolí? Určite historické centrum s Dómom sv. Alžbety či spievajúcou fontánou. Nevynechajte ani Bricklandiu - výstavu z legokociek, jazdenie na koni Hucultour, prechádzku ku Košickému hradu, návštevu Košickej aj Botanickej ZOO. Kúpanie je možné na jednom zo štyroch kúpalísk alebo plavární. Adrenalínový je splav aj rafting Hornádu. V zime odporúčame korčuľovanie na ľade alebo lyžovanie - Červený breh Košice a Ski Jahodná.