Len 1 km od Snow Paradise Veľká Rača!

Radi Vás privítame v našej Borkovej chate situovanej v krásnom prostredí kysuckej prírody. Chata sa nachádza v atraktívnej horskej oblasti vyhľadávanej najmä kvôli rôznym turistickým možnostiam a oddychu v prírode.

Lyžovať či snowboardovať je možné v blízkom lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača - Laliky so 6-sedačkovou lanovkou, vzdialenom iba 1 km od chaty. Veľkou atrakciou je tu zaiste zimná i letná bobová dráha. V blízkom okolí sa vyšantia deti i dospelí v centre zábavy a adrenalínu Sun Paradise Oščadnica - Veľká Rača. Využiť je tu taktiež možné požičovňu štvorkoliek, či vychutnať si množstvo bežeckých alebo cykloturistických trás.

Celoročné ubytovanie v Borkovej chate môžu využiť najmä rodiny s deťmi alebo skupiny hostí, pre ktoré je k dispozícii celá chata s kapacitou 10 lôžok (vrátane jednej prístelky).

Na prízemí je umiestnená spoločenská miestnosť, kde si môžete spoločne vychutnať teplo z krbu, zahrať si karty v jedálenskom kútiku či oddychovať pri televízore so satelitom. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchynskou časťou, kde je možné využiť elektrický sporák s keramickou varnou doskou, chladničku s mrazničkou a ďalšie vybavenie kuchyne. Na prízemí je Vám k dispozícii jedna spálňa s dvomi lôžkami. Nachádza sa tu taktiež kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Točitými schodmi sa dostanete do podkrovia, kde sú pre Vás pripravené tri spálne v takomto rozložení: jedna 2-lôžková izba, jedna 2-lôžková izba s prístelkou a jedna 3-lôžková izba. V podkroví môžete tiež využiť menšiu kuchynku. Pre všetkých hostí je k dispozícii aj na tomto poschodí spoločná kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemné voľné dni je možné stráviť v záhrade, kde máte možnosť využiť záhradný krb a posedieť si v drevenom altánku. Počas leta sa môžete vykúpať priamo na záhrade vo väčšom nafukovacom bazéne s priemerom 3 m. Vonkajší priestor pri chate Vám poslúži aj ako parkovisko. Veľmi radi Vás u nás privítame aj s Vašim domácim miláčikom.

Prostredie Kysúc patrí medzi najkrajšie časti Slovenska a my veríme, že u nás - v Borkovej chate naplno využijete svoje dovolenkové chvíle.