Storočná chalúpka ulahodí duši aj telu.

Babkina Chalúpka je situovaná v krásnom prostredí Oravy, v centre malebnej podhorskej obce Zuberec, nachádzajúcej sa v predhorí Roháčov - Západných Tatier.

Poloha chalúpky poskytuje našim hosťom výborné podmienky pre prežitie dovolenky plnej oddychu, pokoja ako aj množstva aktivít. Spríjemniť Váš pobyt si môžete bohatými možnosťami turistických prechádzok krásnou prírodou Roháčov, ochutnávkou tradičných oravských špecialít v miestnych salašoch, relaxom v termálnych bazénoch v Oraviciach (Termálne kúpalisko Oravice a Meander Park Oravice), či návštevou okolitých kultúrnych a historických pamiatok (Múzeum oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská lesná železnica). Lyžovačku si naplno užijete v lyžiarskych strediskách Milotín, Janovky, Zverovka - Spálená.

V našej chalúpke Vám ponúkame ubytovanie celoročne a je prispôsobená pre ubytovanie 7 až 9 osôb. V objekte sú Vám k dispozícii 2 spálne, z toho jedna slúži taktiež ako obývacia miestnosť.

3-lôžková spálňa (obývacia miestnosť) je vybavená rozkladacou sedačkou (vhodná aj ako prístelka pre dve osoby), manželskou posteľou, jedným samostatným lôžkom, ďalej LED televízorom a kuchynským kútikom. Pri nepriaznivom počasí si môžete spríjemniť chvíle aj spoločenskými hrami, ktoré sme pre Vás pripravili. 4-lôžková spálňa je vybavená dvojlôžkom, poschodovou posteľou a taktiež televízorom.

Na prípravu plnohodnotného stravovania Vám v chalúpke poslúži zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej výbave môžete využívať plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a mikrovlnnú rúru. Ak si však chcete užiť pobyt bez starostí, v blízkom okolí nájdete viaceré reštaurácie, kolibu či pizzeriu. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je chalúpka vybavená WiFi pripojením na internet a dvoma kúpeľňami s toaletami, jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom.

Pri priaznivom počasí je možné využiť kamenný krb s grilovacím roštom na dvore. Celý pozemok chalúpky je oplotený a vo dvore je taktiež zaistené parkovanie pre tri autá. Tešíme sa na Vašu návštevu v Babkinej Chalúpke.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá