Priamo pri priehrade, skvelé chatky

Príďte a užite si letnú dovolenku či pobyt priamo pri Oravskej priehrade, v blízkosti Námestova, do Autocampu Stará Hora. Jedinečné výhľady na najvyšší vrch Oravských Beskýd, Babiu horu, ako aj blízkosť vody sú zárukou parádnej dovolenky.

Od mája do septembra môžete prísť a ubytovať sa v našich chatkách, ktorých celková kapacita je 21 osôb. Na výber máte:

- Chatu č. 5 s manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozkladacej postele.
- Chatu č. 356, ktorú tvoria dva apartmány so samostatnými vchodmi, každý apartmán je vybavený totožne, a to manželskou posteľou a prístelkou.
- Chatka č. 338 s dvomi spálňami – každá spálňa s manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozkladacej postele.
- Chatka č. 339 s dvomi spálňami – každá spálňa s manželskou posteľou a prístelkou vo forme rozkladacej postele.

Každá jedna chata aj apartmány v chate sú vybavené základným riadom, chladničkou, varičom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Vo väčšine je toaleta samostatná, v apartmánovej chate je toaleta súčasťou kúpeľne. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi internetové pripojenie. Pri každej chatke je vyhradené miesto na posedenie.

Priamo v areáli sa nachádza spoločný altánok s posedením, grilom, ohniskom aj záhradnou hojdačkou. Detičky poteší ihrisko, kde je pieskovisko, hojdačka, preliezky, šmýkačka a trampolína. Vyhradili sme pre ne aj detský kútik. U nás je tiež možné zapožičať bicykle, zahrať si šípky, futbal, plážový volejbal, squash, stolný futbal, stolný tenis, volejbal, basketbal a bedminton. Pokojne si naplánujte fitness cvičenie alebo lov rýb. V areáli je tiež bufet, kde si môžete zakúpiť stravu. Máme aj doplnkové služby - úschovňu na bicykle, možnosť platiť kreditnou kartou a možnosť využiť práčku a žehličku. Parkovanie je možné priamo pri každej chatke. Tešíme sa na Vás!

Nakoľko náš areál je plný rôznych športových a oddychových aktivít, pokojne stačí ostať u nás a užívať si všetko, čo ponúkame. Ak sa rozhodnete ísť do okolia, odporúčame Vám výlet na Babiu horu alebo cyklistiku. Nevynechajte ani Autokino, vyhliadkové plavby alebo jazdu na koni. Dobre padnú aj výhľady z Rozhľadne Borová alebo hra v Laser game Vulkán. Zaujímavá je aj plavba na pltiach v Podbieli či Socha Ježiša Krista.